yardımmmmm

nimet06

Well-known member
selamün aleyküm canlar.bir problem var.çözebilene büyük ödüllllll.ben bilgisayımda olan resimleri ekleyemiyorum.şöyleki: konu aç bölümünde eklenti ekle varya : işte orayı tıklıyorum neyse yükle diyorum bana diyorki eklenti ekle bölümü dolu olduğundan eklenmedi.hemen altında zaten.bmp falan gibi eklentiler gözüküyor onları silmeyi denedim .olmadı.yahu benmi beceriksizim.bir işmi var bu işte.anlamadım.100 puanlık uzman sorusu.çözebilene büyük ödül var.hadi kolay gelsin.:D

bardak

Well-known member
tek cümle ile anlatayım mı....

upload yap...

Bak yaptım oldu....:p

48816473.png

kötüyüm kötüü....:p:p

nimet06

Well-known member
senmi kötüüüüüüüüüüüü sünnnnn.duyda inanma:022:

canım benim biliyorsun teknolojiyle hiç anlaşamıyoz...... ne yapacam söyle işte bak bilip te söylemezsen iki elim yakanda haberin ola.:H:

bardak

Well-known member
Uğraşma kıyamam sana... Bak anlatayım..

bu adrese tıkla...

Çıkan ekranda Brawse yazan yeri tıkla(hemen sağda) ordan açılan ekrandan bilgisayarın da olan bi resmi seçiyorsun...Aç diyince resmi oraya atmş oluyor ama sen göremezsin tabiki...Ordaki start uploadı tıklıyorsun...Sonra bir dk bekle..sol tarafta eklediğin resmi küçük halde göreceksin...üstüne tıkla...çıkan ekranda tekrar resmi göreceksin bir daha üstüne tıkla...Tekrar resmini görecen şimdi...Görünen resmi kopyala yap buraya yapıştır olacaktır hemencik....:)

Uzun şekilde anlatmış olsamda toplam 2 dakikanı ancak alır...

Bak sana anlatırken bu resmi upload yaptım nasıl??
Senin için olsun...:p

0804220348591obomanob.jpg

nimet06

Well-known member
taammam anladım da canımcım pekiiiiiiii forumda resim eklerken hep aynı yolu mu kullanmak zorundayım çünkü bilgisayarımdaki hiçbir resmi ekleyemiyorum.hepsi dolu diyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
bilmem anlatabildimmi? ben anlatma öürlüyüm aslında ama sen zekisindir hemen anlamışsındır.aaaaaaa ben zaten bunu biliyorum canım yapmışlığım varyani .neyse bakalaım idare ederiz artık.

bu arada hangisi sensin bu şirin kızlardan?

bardak

Well-known member
Canım benim sen her resmi pc ne kaydetmesene....Bi resmi beğendiğinde buraya eklemek istediğinde direk ordan copy yap ve buraya yağıştır...
Önce pc ne kaydedersen böyle uğraşırsın işte...:)
Birde o konuyu o an paylaşmaya vaktin yok mesela sık kullanılanlara ekle o sayfayı tekrar vaktin olunca ordan direk tıklar açarsın...

Bardaktan pratik yollar diye bi kitap mı çıkarsam ne...:p

Bu arada o resimlerdekilerde sen ve vuslatsınz görüşmenizde çektirmişsiniz ya...:021:

nimet06

Well-known member
canım benim hepsini kaydetmiyom zati.bazı resimleri kopyalayamıyoruz.onları sadece.

resimdekiler....dur bakim ay vallahi de benziyo bize .bak sağdaki vuslat hani gözlerinin içi gülen.RABBİM inşallah kendi gibi şirin,gözlerinin içi gülen sağlıklı bir evlat verir.bir insan ancak bu kadar samimi bu kadar içten olabilir.sende dahilsin canım hemen küsme.:p