Fezapilotu ve Gül-i İkra Doğum Gününüz Kutlu Olsun:)

mihrimah

Well-known member
Feza kusura bakma bu krizler yüzünden artık doğum günlerinide bir yapıyoruz:) Malum pasta masrafı falan:) Aslında guftepira abiyide katmak isterdim ama onun zamanına daha var, e artık iftardan sonra daha coşkulu kutlarız:)
Nice senelere inş.Allah hizmetle dolu hayırlı ömürler versin size:)
Sana ve Gül-i İkra'ya..Benden bu kadar pastayı Elif Gibi yapsın, oturuyor evde bizim işimiz gücümüz var:005:

nimet06

Well-known member
RABBİM uzun ömürler versin Feza ve Gül-i İkra kardeşim.Mihrimah can bizim işyerinin yakınında pastane var ben bir koşu gittim .Pastaların resmini çekebildim.sadece resmini malum kriz var .Feza kardeş resimle idare edersin artık.Nasılsa Ramazan.İftardan sonra artık evdeki malzemelerle belki hazırlayabilirim.İdare edin canım sizde.

Gül-i İkra kardeş sana da RABBİM iman dolu, ailenle birlikte sağlıklı,uzun ömürler versin.
bu da ikinize benden hediye pastanız. ayyy tüh yanlışlıkla düğün pastası göndermişim.Neyse canım bir kenarda bulunsun.Lazım olur günün birinde Kimbilir.:011:
gelindamat_pastalar__28_.jpg

FaKiR

Meþveret Bþk.
ehemm ehemm, arkadaslar çok tesekkur ederim lakin dogum gunum geceli baya bi oldu :)
Dogum gununuz kutlu olsun gulikra kardes
selam ve dua ile..

Elif_Gibi

Well-known member
doğum günleriniz kutlu olsun :)

Allah cc hayırlı sağlıklı imanlı bereketli bir ömür nasip etsin...hep O(cc)'nun yolunda inşAllah...

siparişleri anca yetiştirdim :p

bu kestaneli çikolatalı....

yaspasta3.jpg

bu da bildiğinz çikolatalı... ben bundan istiyorum :)

4044.jpg

mihrimah abla beğenmezseniz söyleyin yenisini yapayım nasıl olsa evdeyim işim gücüm yok :p

bardak

Well-known member

SevgiLi Fezapilotu ve Gül-i İkra...

Seviyeli duruşunuz, edebiniz , saygınız ve paylaşımlarınız ile yüreklere giren Kardeşimlerim Doğum Gününüz kutlu olsun.!

Baş koyduğunuz yoldan Rabb'im bir saniye bile sizii ayırmasın..

Rabb'im gönlünüzden geçen dua ve dileklerinizi hayır ise kabul etsin inşAlllah..

Ömrünüz boyunca salih dost ve sevdiklerinle mutlu ,huzurlu sağlıklı imanlı ömrünüz olsun..

İyiki burdasınız dediklerimden olan kardeşimlerim dünya ve ahiret saadeti diliyorum kısaca:)

Şerler sizden uzak olsun,hayırlar yakanızı bırakmasın!

Selam ve dua ile..

.. ..

bardak

Well-known member
foruma pasta lazımdı göz doyuruyor değilmi yetmez diye uçan pasta yaptım hehe :p
skywork_skywork_reklam_balon.JPG

ALLAH acı çektirmesin yeni yaşında bu tesbihi çek olurmu??
devtespih.jpg

evli değilseniz ALLAH sizlere hayırlı eş nasip etsin
pasta.JPG

ALLAH sizlere hayırlı çocuklar nasip etsn
y-baba-pasta.jpg

hayırlı olsun yeni yasınız....

ARİF

Well-known member
rabbim yeni yaşlarınızı haklarınızda hayırlı eylesin ...her günü bir öncekinden daha karlı bir ömür nasip etsin yüce rabbim siz çok değerli iki kardeşimize.ailenize ve size bereket ve hayır getirmesi temennisiyle allah a emanet olunuz.

VUSLAT

Well-known member
FEZA PİLOTU VE GÜL-İ İKRA'ya
ithafen

Kalbiniz, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş size onu getirsin. Doğum gününüz kutlu olsun.:gül:

Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedakarlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğumgününüz kutlu olsun.:gül:

dogum-gunu-mesajlari.jpg

dogum_gunu_pastasi_7.jpg

ebrar172

Well-known member
yahu fezanın doğumgünü geçti...he anladım seneye kutlayacağımıza şimdiden mi kutluyoruz...
icon10.gif

feza doğumgünün kutlu olsun diyeyim mi , hayır demiştim diye hatırlıyorum ama malum yaşlılık..:011:

Gül-i İkra mübareğim doğumgününüz ve yeni yaşınız size hayır ve huzur getirsin inşaAllah...:)

TeFaNi1

Well-known member
Geç kalmadım inşaallah. Feza abim ve gül-i ikra kardeşimin doğumgününü yürekten kutlar.Yeni yaşlarının hayırlar getirmesini temenni ederim.Rabbim dününüzü aratmasın.İki cihanda utandırmasın.Efendimize komşu eylesin.Dünya ahiret ne muradınız varsa hayırlısıyla versin inşaallah.Bizleri de her daim kardeşliğinizden istifade ettirsin.Nice mutlu yıllara...

anarkh

Well-known member
Feza nın doğum günü geçmiş ama olsun. iyi ki doğmuşsun feza. Allah a şükürler olsun ki doğmuşsun.

Gül İkra kardeşim; yeni yaşın inşallah sana Hakka açılan yeni yeni pencerelerle gelir :)

Nûrolog

Well-known member
Yeni yasiniz her ikinize de hayir,nur,bereket getirir temenni ediyorum. Rabbimiz sevdikleriniz ile beraber O'na itaatle gecireceginiz saglikli bir yasam nasib eylesin :)