hereketli imza

nur5

Well-known member
hareketli imza eklemek istediğimde "maalesef siz animasyonlu grafik ekleyemezsiniz" gibi bir yazı çıkıyor yardımcı olabilir misin bunun başka bir yolu var mı:002:

bardak

Well-known member
Bu sizlerin paylaşımların sayısına göre değişiyor arkadaşlar...

Şuanda hareketli eklesenizde dediğiniz gibi kabul etmez...Paylaşımlarınıza bereket verede Rabbim ekleyebilesiniz..Yoksa bildiğim kadarı ile o iş olmaz...:Y::Y::Y::Y::Y:

akna

Well-known member
kardeşler uğraşıyorum uğraşıyorum imzamı değiştiremiyorum
diğer kardeşlerin imzalarına bakıyorum maşaAllah uzun olanlar da mevcut
fakat ben yazınca 250 karakteri geçmediği halde geçti uyarısı veriyor
demekki bir yerde yanlışlık yapıyorum ama nerde bilmiyorum
bilgilendirirseniz çok memnun olurum..
eklemek istediğim imzada buydu
hani yanlış saymadıysam 176 karakter

Ey kardeşlerim, dikkat ediniz.
Vazifeniz kudsiyedir, hizmetiniz ulvîdir.
Herbir saatiniz, birgün ibadet hükmüne geçebilecek bir kıymettedir.
Biliniz ki, elinizden kaçmasın !!!

Merih

Well-known member
Forum da Görüntü kirliliği olmaması açısından yalnızca ehil üyelere bu olanak sağlanıyor. Dost Üye Grubu ve Vefakar Üye grubundaki kardeşlerimiz imzalarına animasyonlu resim ekliyebilirler.

Merih

Well-known member
selamün aleyküm kardeşim nasılsın bu forumdan zerre kadar birşey anlamadım neden 150 msj atacacağım nereye atacağım . herzaman ki gibi alt sınıf üst sınıf var sanırım

Alt Grup üst sınıf gibi bir kavram yoktur. Bir takım kötü tecrübelerin neticesinde Bazı kötü durumların teşkil etmesini engellemek maksatlı olarak Meşrevet Ehlince alınmış bir karardır bu

hknco

Well-known member
hareketli imza eklemek istediğimde "maalesef siz animasyonlu grafik ekleyemezsiniz" gibi bir yazı çıkıyor yardımcı olabilir misin bunun başka bir yolu var mı:002:

Him bu kuralı her kim koyduysa çok büyük bir yanlışlık içerisinde. Yani şimdi ben imzama bişi ekleyecek olsam ne yani sen şu kadar mesaj yazdın ekleyemezsin şu kadar daha yaz da gel mi diyor makina ... Yani bu durumda bu kararı alan bir kurulsa elbet uyarız ama ben inanıyorum ki ikna edilebilir o kuruldakilerde... Şimdi sitemize yeni üye olan kardeşlerimiz neden hareketli imza kullanamasınlar... Bir kural varsa herkes için geçerli olmalı ancak belki teknik sakıncalar var denilebilir ama o da belirtilmemiş ...

Yönetici kardeşleriin hatta ağabeylerin bu konuyu tekrar kullanıcıların menfaatine olacak şekilde düşünmeleri gerektiği kanaatindeyim.

Boyut ebat içerik gibi konularda gerekçeler de gösterilerek yapılan kısıtlamaların amacı en azından izah edilmeli ki diğer kullanıcılarda altlık piskolojisi oluşmasın ... her ne kadar başka bir konu ile de alakalı olsa

"kardeş, kardeşe peder olamaz, mürşidlik vaziyetini takınamaz..." yani bir birinin manevi olarak dahi üstünde göremez manası aşikar olarak sadece bu cümle içerisinde dahi saklı.

Tüm bunların ışığı altında değişiklik yapamayan kardeşlerin de : Yönetici konumunda (ben inanıyorum ki onlar kendilerini bu forumun hizmetkarları olarak görmekteler) olan kişileri de anlayışla karşılamalı sözlerimizle onları incitmemeliyiz. En büyük yangınlar bir kirpit çöpünden çıkabilir.

Forumu bu konuma getirenlerden Allah razı olsun. İnşallah kardeşler arasına altlık üstlük gibi bir kavram olmadığını açıklayıcı bir mesajları olacaktır.