hayır diyemediğiniz

medine gülü

Well-known member
Cevap: hayır diyemediğiniz........

aslında insanlara hayır diyemiyorum.karşımda iki büklüm durmalarını görmektense evet-i tercih ediyorum.. tabi yerine göre:)hayatta hayır diyemiyeceğim şey ne olabilir acaba??? ya çok şey ver ama ben en iyisi sonra yazım bakalım diğer kardeşler nelere hayır demezlermiş incelik yaparak sıramı kardeşler veriyom:D:D:D

SaYa

Well-known member

aslında insanlara hayır diyemiyorum.karşımda iki büklüm durmalarını görmektense evet-i tercih ediyorum.. tabi yerine göre:)hayatta hayır diyemiyeceğim şey ne olabilir acaba??? ya çok şey ver ama ben en iyisi sonra yazım bakalım diğer kardeşler nelere hayır demezlermiş incelik yaparak sıramı kardeşler veriyom:D:D:D

hımmmmmmmmmmmm

mazi

Well-known member

gerçi kategorize edilmemiş bir anket olmuş ama şöyle diyeyimm.;

çiçeklerden ;GÜLLL......

yiyeceklerden ; TATLI ÇEŞİTLERİ ...

vee yaz yağmurunda yürümekkkkkk.......

(diger kategorilerde hakkımı tekrar kullanmak üzre şimdilik bu kadar diyeyim..)

GuLSerbeti

Well-known member

icten bir tebessume karsilik vermeye asla hayir diyemem... :)

sevdiklerimin hicbir duzgun istegine hayir diyemem...
bu arada neyin duzgun olduguna ben karar veririm..:p

avuc acan bir dilenciye hayir diyemem....:(

simit ve cay a hayir diyemem...ayrica hicbir tatliya...ve ozellikle fistikli cukulataya..:)

butun bunlara (Asla civarinda) hayir diyemem...:)

ebrar172

Well-known member

anneme hayır diyemem ....en yakın arkadaşım ne vakit çağırırsa çağırsın hayır diyemem...taze demlenmiş çaya hayır diyemem...balkon sefalarına hayır diyemem...

fakat çokta fazla evet diyen bir insan değilim ..yapamıyacağım veya yapmak istemediğim hiçbirşeye evet demem...sırf insanların gönlü kırılmasın diye tutamıyacağım ;yada tutabileceğim fakat beni mutsuz edecek sözler vermem...belki biraz egoist bir kişiliğim var gibi gözükebilirim ama evet demek değil kötü kedi şerafettin olmayı göze alıp hayır diyebilmek daha zor ...:cool:

Eyvàh!

Well-known member
ayran.jpg
zeytinyagli_sarma_1.jpg

adem_doruk_alabalik_restourant.jpg
iste hayirrrr diyemediklerim:)