siteye konu açamıyorum:(

bedr313

Yeni Üye
Acizane kendi diktiğim ürünleri sattığım bir sitem vardı.Renklamını site tanıtımına yapmak istedim fakat bir türlü açamadım yeni konu.Üyeliğiniz aktifleştirilmedi gibi bir yazı çıkıyordu fakat bu kısma görüldüğü gibi yazabiliyorum.neden böyle oluyor acaba bir limitmi var desem 2 mesaj gönderen bir şahıs bile konu açabilmiş.

Siteye üyelik açtım fakat sürekli engellendiğime dair yazı alıyorum sebebi belirtilmedi diyor profil düzenleme vb. Sayfalarda bu mesajı göriyorum ama üyeliğim aktif sanırım siteye üyeliğimi eposta yolıyla onaylamam gerekiyor lakin epostama mesaj gelmedi bir gariplil var anlamadım, bir yönetici hesabıma bakıp sorunu çözümlendirirse sevinirim, sanırım üyeliğim onaylamadı bir terslik var yardımcı olursanız sevinirim

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Siteye üyelik açtım fakat sürekli engellendiğime dair yazı alıyorum sebebi belirtilmedi diyor profil düzenleme vb. Sayfalarda bu mesajı göriyorum ama üyeliğim aktif sanırım siteye üyeliğimi eposta yolıyla onaylamam gerekiyor lakin epostama mesaj gelmedi bir gariplil var anlamadım, bir yönetici hesabıma bakıp sorunu çözümlendirirse sevinirim, sanırım üyeliğim onaylamadı bir terslik var yardımcı olursanız sevinirim

Üyeliğiniz tarafımızca aktif edilerek sorununuz giderilmiştir. Hayırlı Ramazanlar.