Sevdiğiniz Kardeşinize Bir Fatiha Hediye Edin!...

suyosunu

Well-known member
Esselamü Aleyküm Kardeşlerim...
hediyeleşmek ve kardeşliğinizi kuvvetlendirmek istiyorsunuz ve sanal ortamda bu mümkün değil mi diyorsunuz?
yanılıyorsunuz bence... Artık bununda çaresi var... Kardeşinize bir tek hediye gönderme şansınız var Hem bedava... Hemde yürekten...İnşALLAH
Açıklıyorum...
herkes bir kardeşinin ismini yazıp onun ruhaniyetine bir Fatiha gönderecek
ilk ben başlıyorum inşALLAH...
sırayla kardeşlerimizle hediyeleşelim inşALLAH haydi hayırlısı....

ben BARDAK abime ruhaniyetine gönderdim hediyemi inşALLAH Rabbim kabul buyurur
selametle...

bardak

Well-known member
Oyyyy oyyyy caneyyy sen büyüdünde akıllandın da bana Fatiha mı gönderiyorsun...Saolasın can bacım...Bende sana bi Fatih'a göndereyim Rabbim kabul etsin...

Senden önce bu ruhu teslim edersek o zaman bol bol okumazsan rüyalarına girerim haberin ola...:005::005:

Bu arada forumda ki kardeşlerim bu suyosunuda benim halis muhlis kardeşim oluyor...Fazla ilgilenmiyormuşuz forumda kızıyor bana haberiniz ola...
Verin coşkuyu...:D:D:D

suyosunu

Well-known member
Oyyyy oyyyy caneyyy sen büyüdünde akıllandın da bana Fatiha mı gönderiyorsun...Saolasın can bacım...Bende sana bi Fatih'a göndereyim Rabbim kabul etsin...

Senden önce bu ruhu teslim edersek o zaman bol bol okumazsan rüyalarına girerim haberin ola...:005::005:

Bu arada forumda ki kardeşlerim bu suyosunuda benim halis muhlis kardeşim oluyor...Fazla ilgilenmiyormuşuz forumda kızıyor bana haberiniz ola...
Verin coşkuyu...:D:D:D
amin canım büyüdüğümün yenimi farkına vardın senin boyunu bile geçtim:021:rabbim sevdiklerimizin acısını bize göstermesin inşaallah..EVET İLGİLENMİYOSUNUZ :022:NE GÜZEL PAYLAŞIMLAR YAPIYORUM COŞKUYU VERİNDE GÖREYİM :031:RABBİM FATİHALARIMIZI KABULEDER İNŞ...