Kedileri çorba yapacaklardı

bardak

Well-known member
Kedileri çorba yapacaklardı

26606.jpg

Zenginlerin sofrasında yemek olmayı bekleyen 300 kedi hayvanseverler tarafından son anda kurtarıldı.

Çin'in en büyük kenti Şanghay'da zenginlerin sofrasında yemek olmayı bekleyen 300 kedi hayvanseverler tarafından son anda kurtarıldı.

Shanghai Daily gazetesinin haberine göre, Çin'in özellikle güney bölgelerinde lezzetinden dolayı diğer etlerden daha pahalı olan ve dolayısıyla pahalı restoranlarda servis edilen kediler, Şanghay'da bir depoda bambu kafeslere kapatılmış halde bulundu.

Gazete, gönüllü hayvan hakları savunucularının yaptığı baskınla son anda çorba malzemesi olmaktan kurtarılan kedilerin son derece kötü koşullarda tutulduğunu yazdı.

Gazete, kedilerin hayvanseverlere dağıtılacağını belirtirken, kedilerin sahibi olduğu ifade edilen lokanta sahibi Yang Baoguo ise baskını yapan kişilere karşı dava açacağını söyledi.

Yang, lokantalara satılmak üzere ülkenin çeşitli bölgelerindeki sokaklardan toplanan kedilerin her biri için 50 yuan (7 dolar) ödediğini belirterek, parasını yasal yollardan tazmin edeceğini kaydetti.

Çin'de kedi toplayıcılarına karşı ancak, ele geçirilen kedinin sahipli olduğunun kanıtlanması halinde yasal işlem yapılabiliyor.

VUSLAT

Well-known member
çin miydi japonmuydu o cenin yiyen...

bende yanlış hatırlamıyorsam Çin di...

ya o kadar güzel yiyecek varken neden iğrençlikleri seçerler bilmiyorum...

neden aykırı olacağız diye uğraşırlar onuda bilmiyorum...

bizim mahallede bir kedi var hamile...
hamile olduğu için ona hürmet ediyorum...
bakkaldan bebekleri iyi beslensin diye süt alıyorum...

şunların yaptığına bakın...:017:

bardak

Well-known member
çin miydi japonmuydu o cenin yiyen.. o haberden sonra buna hiç şaşıramam midegeniş vicdan sıfır sonuç ortada :S

Evet bende duymuştum cenin çorbası yapıyorlarmış...

TABİKİ dolaylı yollarla yemek gibi olmasada makyaj malzemesi kullananlarda o ceninleri tenlerine sürmüş oluyorlar...Mesela bi rujda cenin olduğunu düşünürsek Allah muhafaza kullananlarda bi nevi tadına bakmış oluyorlar...:032::032:

Aks_i_NuR

Well-known member
Yuh yani..Hr bulduklarını yiyorlar harbiden.
Töbee töbee.
Allah akıl fikir versin..
Allah razı olsun bardak kardeşim..

iyinesil

Well-known member
hz.abdurrahman bin sahr desem...hafızanızı yoklayınız...
evet hatırladınız... ebu hureyre...yani kedicik babası..
efendiler efendisi koymuş o lakabı gökteki yıldız misali sahabe efendimize...
selam olsun taşın bile O'nu zikrettiğini bilenlere,duyanlara vesselam...