Ceza nedeni: nizamülmülk: Mesajlarda kötü söz, uygunsuz uslub ve hakaret etme kuralı ihlali

Tarihci

Marmara Tarih
Ceza nedeni: nizamülmülk: Mesajlarda kötü söz, uygunsuz uslub ve hakaret etme kuralı ihlali

Post: Fetullah Gülen Hoca Efendi'nin Risale-i Nurla Nasıl Tanıştı?
User: nizamülmülk
Infraction: Mesajlarda kötü söz, uygunsuz uslub ve hakaret etme kuralı ihlali

Administrative Note:
siz körseniz alem ne yapsın

Message to User:

Original Post:
bilgi ş görmez amel iş görür. ilim amel ihlas ben sana ölçüler veriyorum bak

tarikat
hatt
sünnet şeairi islamiye

ben bunları göremiyorum o şahısta. kendisine uyulacak zatın vasıflarını göremiyorum.

ebrar172

Well-known member
Cevap: Ceza nedeni: nizamülmülk: Mesajlarda kötü söz, uygunsuz uslub ve hak

yahu mübarek ceza dolmuş ortalık...
icon10.gif

kendi kendine konuşan bir vatandaştı ya nizamulmulk Tarihci volumü kıstı iyice...:005:

saide nur

Yeni Üye

selamun aleykum
'İkinci nükte: Fıtrat-ı beşeriyenin iktizasındandır ki, adi bir insan da olsa, hatta çocuk da olsa, hatta küçük bir kavim içinde de bulunsa, pek kıymetsiz bir dava hususunda cumhura muhalefet edip yalan söylemeye cesaret edemez.'(işaratul icaz)
burası geldi aklıma bu cezayı görünce..neyse... ben yazdıklarında bi yanlış göremiyorum ya da hakaretvari ifadeler...zaten yorumlardan da anlaşılacağı gibi 'kendi kendine konuşan bir vatandaştı ya nizamulmulk Tarihci volumü kıstı iyice...:005:' misalen...kötü söz,uygunsuz uslup ve hakaret etme kuralı ihlali bana daha çok uydurulmuş bi kılıfmış gibi geldi...sanki söyledikleri sizi rahatsız etmiş de göndermeye yer aramışsınız gibi...yeni kaydoldum ve benim müşahede ettiğim budur...aslını ALLAH bilir!
bari biz burda konuşmayalım bizimde volümü kısarsınız sonra!!
selametle

Huseyni

Müdavim

Aleykümselam kardeş. Kötü söz diye yazıyosa forum içinde o kötü söz kalmamıştır muhtemelen silmişizdir. Uzun zaman olmasına rağmen halen ii şeyler çağrıştırmıyo nizamülmülk bende :)