özel mesaj atıyorsunuz ama size yanıt veremiyorum...

bardak

Well-known member
oyy oyyy canım anarkh kardeşim benim... Senin cevap veremiyeceğini bildiğim için gıcıklık olsun diye kısacası çatlada patla diye özelden mesaj atıp nisbet yapıyorum....:011::011:

Gönderdiğin yazılar veya yorumlar 250 yi geçmezse özelden yazı yazılmıyor...Senin de bizim gibi özeller grubuna dahil olman için az bi mesaj hakkın kalmış...Ne diyek kolları sıva forumu doldur mükemmel yazılarınla....:031::031:

Ayyy yazık yaaaaaaaaa 250 mesaj bile yazamayanlara...:g::g:

FaKiR

Meþveret Bþk.
oyy oyyy canım anarkh kardeşim benim... Senin cevap veremiyeceğini bildiğim için gıcıklık olsun diye kısacası çatlada patla diye özelden mesaj atıp nisbet yapıyorum....:011::011:

Gönderdiğin yazılar veya yorumlar 250 yi geçmezse özelden yazı yazılmıyor...Senin de bizim gibi özeller grubuna dahil olman için az bi mesaj hakkın kalmış...Ne diyek kolları sıva forumu doldur mükemmel yazılarınla....:031::031:

Ayyy yazık yaaaaaaaaa 250 mesaj bile yazamayanlara...:g::g:
yahu bardak niye araya giriyorsun
anarkh kardes siz mutalali dersler acmaya baslayin insallah :D
bi sure sonra yazarsiniz profil mesajlari, bu arada sadece 37 kaldi, kimseye cevap yazmadan baslatin su konulari :)

bardak

Well-known member
yahu bardak niye araya giriyorsun
anarkh kardes siz mutalali dersler acmaya baslayin insallah :D
bi sure sonra yazarsiniz profil mesajlari, bu arada sadece 37 kaldi, kimseye cevap yazmadan baslatin su konulari :)

Her cevap bi yazını eksilmesi dimi seni seni....Her 250 ye ulaşmaya çalışana bu yöntemi kullansan aboooooooo....:D

Benim görevimde özelden mesaj atıp onları çıldırtmak olsun seve seve üstlenirim bu vazifeyi...:027::027:

nimet06

Well-known member
bardak kardeş.bence fazla sinirlendirme anarkh kardeşimi az bir hakkı kalmış.sonrasını düşün derim ben.:014::006: