TEVHID AILESI OKUMA KAMPINDA 2 :Var misin Yok musun?

FaKiR

Meþveret Bþk.
Es Selamu Aleykum muhterem kardesler,

Birincisini duzenledigimiz "Risale Okuma Kampina Var misin Yok musun" yarismamiza kardeslerimizin istegi uzerine , 2. bir kamp duzenleyerek devam edecegiz .
Yarisma formati ayni kurallar cercevesinde devam edecek.Bu kampimiz 10 gun surecek insallah.
Tekrardan bende varim diyenler buyursun
Selam ve dua ile...

Tevhid Ailesi okuma kampinda...
Oyunumuzun Formatini Açikliyorum:

-4 kisilik guruplar olusturulacak

-Bir hafta boyunca En cok risale okuyan gurup haftanin birincisi secilecektir.

-Sayfa sayisini sayacagiz (ornegin X abi haftada 100 sayfa Y teyze 200 T abide 100 sayfa okursa, bu gurubun puani 400 puan olacaktir )
-Istediginiz risaleden okuyabilirsiniz, cetelerinizden devam edebilirsiniz..

-Hafta sonunda okunan sayfa sayisini gurup baskani bu bu sayfada aciklayacaktir.
-Kazanan gurup, kaybeden guruba ceza verecek (cuzlerini okutma gibi mesela )
Evet arkadaslar tevhid.gen.tr okuma kampinda :Var misiniz Yok musunuz?
Selam ve dua ile...

varim diyenler:
??
Gruplari acikliyorum arkadaslar:
Gecen haftanin sonuclarindan yola cikarak hazirlanmistir, grup ortalamalari hemen hemen aynidir:
------------------------

Hüsrev Altinbasak GRUBU
Fezapilotu
Garib
Masiva
Nurhadimi
_______
Abdullah Yegin GRUBU
Elif gibi
asmi
Huseyni
Gonulsizim

ayse esenkal
acizi mutlak
nurhayat
seyyah
ebrar 172
fasafiso
nurolog
nurinisa
Gulsah Öztuna
Iklim

nurunalanur
Zikra
SIYAHNUR
asayimusa
Tahir Mutlu Grubu

Berrin

Nur5
Hudhud
Son kisi bekleniyor
------------------------
(unuttugum arkadaslar varsa soylesinler insallah dua ile... )

Garib

Well-known member
yohum gc kaldın :015: birsuru yer verdiler zte aman bos kalmailım demi siz varya siz :015:
tatil yptırmıonus he :015::027::027::027::gül:blki oyun oynucaz ne bilim counter slkroad zate simdi merih abi gelir yeni oyun koyar blkim allahım yha:015::022::022::007:
3489.jpg

ne hayllerim vrdı tatıldee :015::027:

Garib

Well-known member
:gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::043::043::043::043::043::043::043:
SENİNLE HERSEYE VARIMM BENN :045::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::038::038::038::038:

Garib

Well-known member
[GOOGLEVID]-3927982731744092927&ei[/GOOGLEVID]:gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::043::043::043::043::043::gül::gül::048::048::048::048::021::021::043:

Garib

Well-known member
ama bisi dicem ben bi yere gidemem soleim bana yer verirsniz evde okurum olurmu :023: nerde toplanıonus anlamadım ben gelemem bstn soleim feza abi sen yr verirsin yzn bna olurmuki ole olursa okurum bisi olms :gül::dft001:

ebrar172

Well-known member
ama bisi dicem ben bi yere gidemem soleim bana yer verirsniz evde okurum olurmu :023: nerde toplanıonus anlamadım ben gelemem bstn soleim feza abi sen yr verirsin yzn bna olurmuki ole olursa okurum bisi olms :gül::dft001:

yahu burada toplanıyoruz Garip...:)
yani hepimiz evde okuyoruz zaten...gelmeyeceksin bir yere...;)

Garib

Well-known member
o zmn olur :021: bende abiler toplanıo felan sandım :021::015: nasıl yapcaz ben ilk kes bole kampa girdim arada yemek felan olmucakmı ana ole kampmı olur kampta biz ooo teyzeler bize birsuru sey yapıp getirio ee burda napcanız bakim okuyanlara hıı :031::021:

nimet06

Well-known member
Ve aleyküm selam .Ben de varım tabiki .İnşallah bu sefer daha iyi olur benim için.Garip kardeşim sen iste biz sana burdan yemek,pasta,kurabiye bilimum yiyecek ve içecek türlerinden gönderirirz.Sen merak etme .

selam ve dua ile.

FaKiR

Meþveret Bþk.
ALLAH nasıp ederse bende varım benı ekledinizmi.

Feza Pilotu, ben de varım inşallah :) kesin tarih ne zaman? Bugun mu basliyoruz? :)

varız elhamdulillah !

bu sefer tarihleri kocaman kocaman yazıp panoya yapıştıracağım ! :p

Ve aleyküm selam .Ben de varım tabiki .İnşallah bu sefer daha iyi olur benim için.Garip kardeşim sen iste biz sana burdan yemek,pasta,kurabiye bilimum yiyecek ve içecek türlerinden gönderirirz.Sen merak etme .

selam ve dua ile.

o zmn olur :021: bende abiler toplanıo felan sandım :021::015: nasıl yapcaz ben ilk kes bole kampa girdim arada yemek felan olmucakmı ana ole kampmı olur kampta biz ooo teyzeler bize birsuru sey yapıp getirio ee burda napcanız bakim okuyanlara hıı :031::021:

Ve Aleyküm Selam...
elbette varım...bu bölüm hiç boş kalır mı..?
bu kadar faydası varken bize hem...:)

şimdiden bütün gruplara başarılar....:048:
sadece 8 kisimiyiz? :dft008: