Bu gün bize gelene bu menüyü hazırlıyacam...

bardak

Well-known member
yayla çorbası
YaylaCorbasi.jpg

köfte nefis offff
kofte.JPG

karnıyarık
karn%FDyar%FDk

sarma... ((kalın sarmışlar ama ben size incesini sararım;);) ))
dolma8309.jpg

TATlısız olmaz...

cimg6748.jpg

Birazda c vitamini ohhhh....

portakal-suyu.jpg

ÇAYSIZ heççç olmaz yaniiii...Şakirdin doğal içeceği...;);)
cay.jpg

AFİYET OLSUN CANLAR...:gül::gül::gül:

bardak

Well-known member
yeter yeter canlar siz gelin hele...Öğlen yemeği geçti bakalım akşama burda olurmusunuz...:p:p:p
soğutu canım yemekler yaaa...:D

bardak

Well-known member
yapmasına yaparımkda medreseli kardeş ama ikiside uzun zaman alıyor...Böreği önceden yapsak olmaz kurur en iyisi içli köfteyi yapıp buzluğa atmak buzluğa atıp yiyecekleri bayatlatmayıda sevmem ama neyseee ...

su böreğin ve içli köften hazırlanıyor buyur gel...;);)

içli köfteler...

3473.jpg

vee su böreğiniz ...

ferhunde_su_boregi.JPG

bardak

Well-known member
buyrun nimet06 kardeş çoluk cocuk gelin hem bi telaşın içinde çocuklar olmazsa o işin zevki kalmıyor yapma etme demek bile bana ayrı bi heyecan verir...

Tarihci abim saolasın sansürün için ya banada öğrette nasıl öle sansür yapacağımı bende yapayım...

hamza_571 kardeşim saolasın kuş sütü için ama ben kuş sütünün lezzetini ortamdaki muhabbetin vereceğine eminim bırak o dediğinde eksik kalsın...Ama illede getirecem dersen o zaman biraz fazla getir malum kalabalık olcaz...:D:D:D

ARİF

Well-known member
buyrun nimet06 kardeş çoluk cocuk gelin hem bi telaşın içinde çocuklar olmazsa o işin zevki kalmıyor yapma etme demek bile bana ayrı bi heyecan verir...

Tarihci abim saolasın sansürün için ya banada öğrette nasıl öle sansür yapacağımı bende yapayım...

hamza_571 kardeşim saolasın kuş sütü için ama ben kuş sütünün lezzetini ortamdaki muhabbetin vereceğine eminim bırak o dediğinde eksik kalsın...Ama illede getirecem dersen o zaman biraz fazla getir malum kalabalık olcaz...:D:D:D

ŞUAN ADRES TEYİM KAPIYI AÇAN YOK....
zilmi bozuk yoksa.......

bardak

Well-known member
Yemek kavgası başladı hepinizede yeter yaaa kavga etmeyin... Abdullah abi sıcakta kendine gelmişsin ne istiyon yahu başka sanada iyilik yaramıyor heee...:D:D:D:D

GÖNÜLSIZIM

Well-known member
oooo ben geç kalmışım yaaa:012::012:
inşallah bitmemiştir hepsi zaten benim etle aram yok çorbayla sarma varsa yeter yoksa anlamam valla bardak tekrar iş başına bana da yaparsın artık:021:

NurYolcusu

Well-known member
maaşallah...
RABBİM hayırlı bol ve HELAL rızıklarla rızıklandır bizi ya RABBİ!!!
e bunun üzerine bide yemek duası yaptıkmı tam olcak o da benden olsun.....

Ey bizi nimetleriyle perverde eden SULTANIMIZ!
Bize gösterdiğin numunelerin ve gölgelerin asıllarını, mebalarını göster. Ve bizi makarr-ı saltanatına celbet. Bizi bu çöllerde mahfettirme. Bizi huzuruna al. Bize merhamet et.

Burada bize tattırdığın leziz nimetlerini orada yedir. Bizi zeval ve teb'id ile tazib etme. Sana müştak ve müteşekkir şu muti raiyyetini başıboş bırakıp idam etme.

YA RAB! kusurumuzu affet bizi kendine kul kabul et. Emenetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette emin kıl.

Ruhumuzu cesedimize, kalbimizi nefsimize, aklımızı midemize hakim eyle. Lezzeti şükür için isteyen kullarından eyle.

Ruhumuzu cesedimize, kalbimizi nefsimize, aklımızı midemize hâkim eyle.
Lezzeti şükür için isteyen kullarından eyle.

YA RAB! Resûl-u Ekrem Aleyhissalatü Vesselamın bereketi hürmetine bize ihsan ettiğin maddi ve manevi rızkımıza bereket ihsan et!.. Amin!...

bardak

Well-known member
Allah razı olsun kardeşim...Ne güzelde düşündün yemek duasını...
GONULSIZIM sanada bi tabak bişeyler çıkar elbet sen gel yeter ki;);)