Video ekleyemiyorum yardimmmm

nimet06

Well-known member
:034: ne kadar beceriksizmişim ben de yahu:031:

offffffffff offfffffffff.aslında ekleniyor yani video kodu kopyalayıp yapıştır dediğimde mesaj yazdığımız yerde video gözüküyor ama konuyu aç dedğimde çıkmıyor vazgeçtimmmmmmmmm
:(:025:

ebrar172

Well-known member
:034: ne kadar beceriksizmişim ben de yahu:031:

offffffffff offfffffffff.aslında ekleniyor yani video kodu kopyalayıp yapıştır dediğimde mesaj yazdığımız yerde video gözüküyor ama konuyu aç dedğimde çıkmıyor vazgeçtimmmmmmmmm
:(:025:

kopyala yapıştırla olacak mevzu değil nimet mübareğim...evet o an gözükür falan konu olarak açılmaz...kodları eklemelisiniz uygun bölümlere...:)

nimet06

Well-known member
dailymotion video huseyni kardeşim..uygun bölüm!!!?:002:
biri bana baştan basit bir dille anlatırsa ömrümün sonuna kadar duacı olurum.hayra geçer yani.selam ve sua ile.:gül:

nimet06

Well-known member
Cevap:sesimi duyan kimse var mı?

anlaşılan kimse sesimi duymuyor.....kimse var mı forumda.:dft004::006:
daha önceki yardım konularından baktım ama olmadı yine.aman neyse artık ben de böyle idare ederim artık.:(

Elif_Gibi

Well-known member
[dm="outlandish"-]kodu buraya yapiştirin[/dm
mesela...

[url=http://www.dailymotion.com/relevance/search/SAGOPA+KAJMER/video/x9evlb_ateyten-gomlek-sagopa-kajmer_music"]Dailymotion]Dailymotion - Ateşten Gömlek - Sagopa Kajmer - a Müzik video[/url] - Ateşten Gömlek - Sagopa Kajmer - a Müzik video

burdaki linkten uygun kodu alalım...x 'den sonrası...ve yukarıaki bölüme yapıştıralım...(="Outlandish" den sonraki - işaretini kaldırın ben kodlar görünsün diye koydum)

x9evlb_ateyten-gomlek-sagopa-kajmer_music

[dm="Outlandish"]x9evlb_ateyten-gomlek-sagopa-kajmer_music[/dm]

bu kadar...

dualarınıza talibim :)

nimet06

Well-known member
:gül:ALLAH razı olsun.kardeşim.Dualarım seninle.ALLAH cennetine kabul etsin inşallah.günahlarını af eylesin.huzurlu,iman dolu,mutlu,sağlıklı bir ömür versin inşallah.Amin.

nimet06

Well-known member
:gül:huseyni kardeşim .çok bekledim sizin cevabınızı ama sanırım meşgul olduğunuzdan. size de tabiki duamı esirgemem.ALLAH(CC) size huzurlu,iman dolu,mutlu,sağlıklı ömürler versin.cennetine kabul etsin inşallah.bu duam tabiki diğer kardeşlerim için de geçerli.zaten müslümanın müslüman kardeşi için yaptığı duayı ALLAH(CC) kabul edermiş inşallah.