Zihin Açıklığı İçin Dua..

Yeltegiyan

Elfidam
yok üfürüğüm anca onları geçirebildi eee 12 kişi az değil ......... mum dibine ışık veremedi gene:eek:.........:D salı günü ve diğer pazartesi arkadaslar üzerinde yine denicem ama filozof olmalarından korkuyorum:D :cool::cool::cool:

GuLSerbeti

Well-known member
yok üfürüğüm anca onları geçirebildi eee 12 kişi az değil ......... mum dibine ışık veremedi gene:eek:.........:D salı günü ve diğer pazartesi arkadaslar üzerinde yine denicem ama filozof olmalarından korkuyorum:D :cool::cool::cool:

hayirlisi olsun hanne, universiteyi kolay kazanmadin ki kolay birakasin... ;)
bana deseydin bende sana okurdum... gerci buradan oraya soluk kalmazdi ama denerdik...:p

Yeltegiyan

Elfidam
yaaa tabi 7 yıldan önce bırakmam daha önce de söylemiştimmmm:p

sen oku yaa bakarsın ulaşır bu gariban kardeşine..... felsefeden uzatmak kanıma dokunuyo:D

GuLSerbeti

Well-known member
"Allahumme e$rah li sadrî ve yessirli emri... ve ehlûl ukdeten min lisâni yefgahu kavli..."

"Allahim gonlumu genislet, insirah ver... isimi kolaylastir... dilimden dugumu coz ki... soylediklerimi anlasinlar.."

aminn..

Hz. Musa'nin duasiydi galiba.. proje sunum..sinav, sozlu..okunabilir..:)
hayirlisi olsun her isimizde ins.. aeo

Tarihci

Marmara Tarih
düm sınavlara girereken duanızı okudum ve okuttum bakalım bizim gurubta notlar nasıl olcak :confused::rolleyes: herkesin iyi olursa birdaha onlara okutmayacağım..:)

okut mübarek :) kendisi için istediğini din kardeşi için istemeyen kamil iman etmiş olmaz. onlar için de iste zaten onlar için istersen Allah sana da verir cömertliğinden ötürü..:cool:

Yeltegiyan

Elfidam
çarşamba günü sınavlar başlıyor, lütfen dua edin, bu arada Felsefe den 80 almışım Hanne ben sana üfleyim istersen :p

Gülşerbetinin okumaları netice verdi inş:p en azından ilk sınav için:)

hadi tarihçi kardeş sende bi okuyuver de 2. de byle geçsin. ama bizim hocadan kaynaklanıyo başarısızlığımız.
sen bi bizim başarmamız için dua et bide hoca ıslah olsun diye:p

Tarihci

Marmara Tarih
Gülşerbetinin okumaları netice verdi inş:p en azından ilk sınav için:)

hadi Tarihci kardeş sende bi okuyuver de 2. de byle geçsin. ama bizim hocadan kaynaklanıyo başarısızlığımız.
sen bi bizim başarmamız için dua et bide hoca ıslah olsun diye:p

dua ederiz tabii, sen de benim için et de kurtulayım şu sınavlardan..

huve

Well-known member
Yarın onda çok önemli bir sınav beni bekliiyor arkadaşlar bana da dua.....

"Allahumme e$rah li sadrî ve yessirli emri... ve ehlûl ukdeten min lisâni yefgahu kavli..."

"Allahim gonlumu genislet, insirah ver... isimi kolaylastir... dilimden dugumu coz ki... soylediklerimi anlasinlar.."

amin.. Gülşerbei Allah razı olsun

Settar olan Allah bizimle beraber olsunn..
Kaleminizden Hızır a.s. tutsun Allah'ın izniyle mübarekler.. :)