Ceza nedeni: *FeYeZaN*: Mesajlarda kötü söz, uygunsuz uslub ve hakaret etme kuralı ihlali

FaKiR

Meþveret Bþk.
Ceza nedeni: *FeYeZaN*: Mesajlarda kötü söz, uygunsuz uslub ve hakaret etme kuralı ihlali

User: *FeYeZaN*
Infraction: Mesajlarda kötü söz, uygunsuz uslub ve hakaret etme kuralı ihlali

Administrative Note:
1e. Mesaj gönderme yoluyla tehdit etmek, sövme, hakaret, aşağılayıcı bilgi ihtiva eden mesaj göndermek vb. gibi fiilleri işlemek.

Message to User:
1e. Mesaj gönderme yoluyla ....aşağılayıcı bilgi ihtiva eden mesaj göndermek vb. gibi fiilleri işlemek.

1f. Uygunsuz, tahrik edici, yalan ve/veya iftira içeren mesaj ve bilgileri göndermek.

Original Post:
Bediüzzaman Papaya tükürükle cevap verirken neden bazıları papanın ayağına gidip yanında tevazu göstermeyi maharet sanıyor...

‘’Tükürün o ehl-i zulmün o merhametsiz yüzüne!’’

ama zalimlerin yanında bel bükmeyin...

ebrar172

Well-known member
Cevap: Ceza nedeni: *FeYeZaN*: Mesajlarda kötü söz, uygunsuz uslub ve hakar

bu kadarına artık tahammul imkanı yok yahu...
yeter artık...resmen kışkırtma amaçlı ; olmaz böyle şey....

sabır dedik...sukut ettik...ama yeter....

mihrimah

Well-known member

Öncelikle şunu belirtmek isteriz; kişisel sorunlardan değil tamamen düzeni bozduğunuz için size ceza verilmiştir.
Lütfen uslubunuza dikkat edin, üzmeyelim ve üzülmeyelim.

SeYeLaN

Well-known member

ben feyezan seyelanın hesabından yazıyorum:

önzelikle sayın yönetici arkadaşlar benim bu yazımın yöneticilere bir atıf olduğunu nerden biliyorsunuz bu yazımda benim kastımın yöneticiler olduğunu nereden çıkardınız.. ben burada bu sözü yabacı devlet adamlarına yada papa ya karşı bazı devlet adamlarının yada saygın kişilerin hareketlerini baz alarak yazdım...

siz kndi kafanıza ve yorumunuza göre kimseyi banlayamazsınız.. bu hakkı kendinizde bulamazsınız banlamadan önce bana bu konu hakkında soru sorulmalı idi.. ama siz bana soru sormadan benden bilgi almadan sırf kendi yorumunuz la beni banlıyorsunuz... bu tamamiyle yargısız infazdır..

en adi bir suçlu dahi olasa bir sorun olduğu halde o kişiden durumun bilgisi alınır... siz burada dini bir site kurmuşsunuz.. dinde adaletin kişi haklarının ne olduğunu tekrar tefekkür edin...

son sözüm bu atıf yöneticilere değildir alınganlık yapmayın ve işkembe-i kübradan karar alıp yorumlamayın.. bu iyi biline...

gereğinin yapılmasını arz ederim..

FeYeZaN

Huseyni

Müdavim

ben feyezan seyelanın hesabından yazıyorum:

O hesabı kullanabildiğin için o arkadaşında banlanabilir, uyarmadılar deme.

önzelikle sayın yönetici arkadaşlar benim bu yazımın yöneticilere bir atıf olduğunu nerden biliyorsunuz bu yazımda benim kastımın yöneticiler olduğunu nereden çıkardınız.. ben burada bu sözü yabacı devlet adamlarına yada papa ya karşı bazı devlet adamlarının yada saygın kişilerin hareketlerini baz alarak yazdım...

Hakaret olup olmadığını anlıyacak kadar zekamız, baisretimiz var. Hem meşveret eden pişman olmaz unutma! Meşveret kararıdır.

siz kndi kafanıza ve yorumunuza göre kimseyi banlayamazsınız.. bu hakkı kendinizde bulamazsınız banlamadan önce bana bu konu hakkında soru sorulmalı idi.. ama siz bana soru sormadan benden bilgi almadan sırf kendi yorumunuz la beni banlıyorsunuz... bu tamamiyle yargısız infazdır..

Bi teşekkür istememişsiniz. Unutmazsak ayrı bir konu açıp teşekkürlerimizi de bildiririz. Burası banka değil, "başka bi arzunuz" sekreterleri yok burda.

en adi bir suçlu dahi olasa bir sorun olduğu halde o kişiden durumun bilgisi alınır... siz burada dini bir site kurmuşsunuz.. dinde adaletin kişi haklarının ne olduğunu tekrar tefekkür edin...

Bu karar çok adil ve yerinde bir karar. Siz de kaynaklarınızı kontrol edin. Allah ilminizi artırsın. Siteye ayırdığınız vakti artık o yönde kullanırsınız.

son sözüm bu atıf yöneticilere değildir alınganlık yapmayın ve işkembe-i kübradan karar alıp yorumlamayın.. bu iyi biline...

:) Ne alınganlığı, hislere göre değil zahire göre karar veriyoruz. Sebepler belirtilmiş.

gereğinin yapılmasını arz ederim..

Gereği yapıldı ve heeep yapılacak. HuSeYni

FeYeZaN
.....

FaKiR

Meþveret Bþk.

en adi bir suçlu dahi olasa bir sorun olduğu halde o kişiden durumun bilgisi alınır...

Feyezan, siz zaten banli bir kullaniciydiniz. Yeni hesap acarak ,tavir ve uslub degistirmeden, yeni haklara sahip olabileceginizi dusunecek kadar saf degilsinizdir umarim...

Seyelan, bu hesab uzerinden baskakarinin ikinci bir mesaj yazmamasini umid ediyorum. Aksi taktirde banli kullanici konumuna gececeksiniz...

Selam ve dua ile...

Huseyni

Müdavim

Fezapilotunun dediği gibi sen zaten banlıydın. ve keyfe göre değil MEŞVERET e göre. Zorla kafanı biraz ii düşün. MEŞVERET diyorum MEŞVERET. iSTİŞARE