Siz değerli kardeşlerimden Allah rızası için DUA istiyorum inşallah.

rmeysa

New member
Selamun Aleyküm Değerli kardeşlerim;
Öncelikle bu site çok güzel bilgiler içeriyor.ALLAH ebeden razı olsun inşALLAH
Bende sizlerden dua almak istiyorum.Dinimize,sünnetimize uygun Rabbimin doğru yolunda olan ve bu yoldan ayrılmayacak olan,beni seven sayan biriyle mutlu,huzurlu ve nurlu bir evlilik yapmam için,dünya ve ahiret saadeti için dua eder misiniz?
Bu yazıyı okuduğunuzda İçinizden geldiği gibi dua ederseniz sevenirim.Müslüman kardeşin
müslüman kardeşine yaptığı duanın kabulu hürmetine Rabbim kabul eder inşALLAH.Dua dan önce ve sonra ''ALLAHümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed'' derseniz çok sevinirim.

ALLAH razı olsun ebeden ve cümlemizden inşALLAH.

bardak

Well-known member
izdirapih1wt9.jpg

rmeysa

New member
Allah hepinizden bir değil binlerce kez razı olsun inşallah.Bu güzel dualarınızın da kabulunu nasip eder İnşallah.Rabbim Cümlemizi hayırlı insanlarla karşılaştırır İnşallah.

NurYolcusu

Well-known member
Ya kardeşler bende illa böle bi konu mu açayım yani....
Üniversite öğrencileri okurken evlendirilmeli mi? bölümünde bi dünya bu konuya ne kadar niyetli olduğumu yazdım ama hiç dua alamadım...
Neyse zaten medreselim beni epey bi korkuttu ben evlenmekten vazgeçtim...
Ama siz dua etseydiniz belki şimdiye evlenmiştim...:016:

rmysa kardeşim RABBİM gönlüne göre versin....
Sana öyle bir eş nasip etsinki hem dünyada hem ahirette kurtuluşun olsun inşaALLAH...

nimet06

Well-known member
ALLAH(CC) hayırlısını versin inşallah.Amin.
Nur Yolcusu kardeşim.Ben şahsen okurken evlenmeye karşıyım.çünkü evlilik sanıldığı gibi kolay bir müessese değil.çok büyük bir sorumluluk istiyor.Ama tabiki kendinize ve eş adayınıza güveniyorsanız inşallah hayırlı bir evlilik yaparsınız.
selam ve dua ile.

Ya kardeşler bende illa böle bi konu mu açayım yani....
Üniversite öğrencileri okurken evlendirilmeli mi? bölümünde bi dünya bu konuya ne kadar niyetli olduğumu yazdım ama hiç dua alamadım...
Neyse zaten medreselim beni epey bi korkuttu ben evlenmekten vazgeçtim...
Ama siz dua etseydiniz belki şimdiye evlenmiştim...:016:

rmysa kardeşim RABBİM gönlüne göre versin....
Sana öyle bir eş nasip etsinki hem dünyada hem ahirette kurtuluşun olsun inşaALLAH...

ulen hem gundi hemde mübarek kardesım ben senı nıye korkutmusum bakalım :) ?

anarkh

Well-known member
Selamun Aleyküm Değerli kardeşlerim;
Öncelikle bu site çok güzel bilgiler içeriyor.ALLAH ebeden razı olsun inşALLAH
Bende sizlerden dua almak istiyorum.Dinimize,sünnetimize uygun Rabbimin doğru yolunda olan ve bu yoldan ayrılmayacak olan,beni seven sayan biriyle mutlu,huzurlu ve nurlu bir evlilik yapmam için,dünya ve ahiret saadeti için dua eder misiniz?
Bu yazıyı okuduğunuzda İçinizden geldiği gibi dua ederseniz sevenirim.Müslüman kardeşin
müslüman kardeşine yaptığı duanın kabulu hürmetine Rabbim kabul eder inşALLAH.Dua dan önce ve sonra ''ALLAHümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed'' derseniz çok sevinirim.

ALLAH razı olsun ebeden ve cümlemizden inşALLAH.

Sen de bize et inşallah :)