ben de dua ederim diyen buyursun

ReþHa2

Well-known member
Allahım ya çok üzüldüm .:(:(:(
Onların imtihanı da buymuş çok zor ama sonuç inşallah çok güzel olacak
Rabbim acılarını hafifletsin sabır versin.

ebrar172

Well-known member
Rabbim hayırlısını versin inşaAllah VUSLAT kardeşim....
hem kendisine hem hanımına sabrı cemil niyaz eylesin...dayanma gücü versin...ümitvar eylesin...doktorlar söyler Allah yaratır...
yani O istemeden yaprak kımıldamıyorsa elbet isterse bu abinin sağlığınıda verir...Allah her şeyin hayırlısını versin inşaAllah...

masiva

Active member
Ezhib''l be''se Rabbin'nasi esfi ve entes''safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama"
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)
Amin..

Rahman yar olsun, tez zamanda sağlık sıhhat nasip eylesin
Derdi veren Rabbim dermanıda yaratır inş.Allah

Ya ŞAfi..

VUSLAT

Well-known member
cuma günü ( dün) itibarıyla...
bu yakınımız hakkın rahmetine kavuşmuştur...
dua eden edemeyen herkezden Allah(c.c.)razı olsun...
''inna lallahi ve inna ileyhi racîun''

allah şifasını versin şuan içimden fatiha suresini okudum ve birazdan nasipse sekine duasınıda bu abimiz için okuyacağım inşallah tüm hastalar ve dertlilerede şifa olsun allah hepsine şifa verirken selamet versin. bakanlarında yüreklerinden merhamet eksik olmasın hastlar risalesini hafızamda bir kez daha yineledim islam kardeşliği ne kadar güzel dün siteye üye oldum dünden bugüne sizlerle kardeş oldum. yarabbi hayırlarda şerlerde sendendir verdiğin herşeyde bir hikmet vardır bize ve yarattığın tüm kullarına hidayet nasip eyle burada senin rızan için buluştuysak ahrettede bizi senin rızan için buluştur.içimden geldi işte öyle dua çoşkusu inşallah rabbim kabul eyler.

VUSLAT

Well-known member
Allah(c.c.) razı olsun hazangülü ...
yanlız bu abimizi kaybettik...
okumuş olduğun Fatiha ve Sekine ruhuna gitsin inşaAllah...