yine ben

VUSLAT

Well-known member
şimdi efenim şu küçük alıntılar nasıl yapılıyor onu öğrenmek istemiştim...:003:
hani yazılan kısımdan sadece ufak bir yeri alıp yazma olayı...
ben yapıyorum olmuyor...
alıntıyla cevaplıyorum hepsi geliyor birazını sildirince zaten alıntı yazmıyor...bakalım kim yardımcı olabilecek...
kusura bakmayın...:009:

bardak

Well-known member
şimcik sıra anlatmada tabiki...

evet alıntı yap diyince hepsini alıyor ama sen baştaki ve sondaki komutları silmez sadece gereksiz yerleri siler ve gerekli yerleri bırakırsan aynen başarıya ulaşıyorsun...yanii kısaca alıntı diyip mesajda olmaması gereken cümleleri sil diğerlerine dokunma sonda ve baştakilkomutlrda kalsın oldu bitti bu kadar...

ne anlatırmışım yaaaaa;););)inşaallah...

VUSLAT

Well-known member
Allah (c.c.)Razı olsun kardeş...:gül:
gerçekten anlaşılır sade bir ifadeyle anlatmışsın bende anladım tekrar teşekkür ederim...bende öyle aslında tahmin ediyordum da son komutu kendim yazıyordum...demekki aslını bozmamak gerekiyor...:038:

VUSLAT

Well-known member
şimcik sıra anlatmada tabiki...

yanii kısaca alıntı diyip mesajda olmaması gereken cümleleri sil diğerlerine dokunma sonda ve baştakilkomutlrda kalsın oldu bitti bu kadar...
bende sıcağı sıcağına bu işi bu sayfada deneyim dedim...:047::p
anlamışım bak...oldu...tekrar teşekkürler...

bardak

Well-known member
Ecmain kardeşim...Ne demek ooooo anlatmam mı bildiğim bişeyi büyük bi zevkleeee...

Okuldayken noktayı unuttuğumuz yerler olurdu koca program çalışmazdıı bu pc biraz fazla ince ayrıntıları inceliyor...:dft007:

Yazılarda ki en güzel sözleri,yerleri alıntı yapıp bizlerinde dikkatlerini toplayabilmeniz dileğiyle...:dft012: