Önemli

hulusi

Well-known member
Lütfen maillerinizi iletirken, size gönderen kişinin mail adresini ve eğer varsa altta birikmiş mail adreslerini işaretleyip silin. (Delete) En fazla 3-4 saniyenizi alacaktır. Ayrıca göndereceğiniz arkadaşlarınızın mail adreslerini To (kime) bölümüne değil, Bcc (Gizli) bölümüne yazarak adreslerin görülmez olmasını sağlayın. Böylece size ve arkadaşlarınıza virüslü maillerin gönderilmesini engellemişve adres toplayan spamcılara hizmet etmemiş olursunuz.

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Allah razi olsun gercekten onemli bir konu, gecen banada boyle bir mail geldi konu ayni ama ben yinede ekliyeyim helal et :U:

Sizinde yaptığınız üzere e-mail paylaşımları da çok olan msnde toplu e-mail gönderimlerinde tanımadığımız başka insanların bizleri eklemesi gibi bir durum söz konusudur ki sizlerinde başına geldiğine eminim. Lütfen toplu e-maillerinizi sağ üst köşede bulunan Bilgi ve Gizli alanlarını göster'e tıklayıp, gönderi yapmak istediğiniz adresleri gizli alanına yazmanız veya Gizli yazan butona tıkladığınızda kişi listenizden seçmeniz tanımadığımız kişilerin bizlerin , tanımadığınız kişilerin sizlerin msn adreslerini alması mümkün olmaz....

VUSLAT

Well-known member
bu konuyu biliyorum...
bu şekilde adresler üzerinden haksız para kazanıldığını da duymuştum...
burada da uyarmışsınız Allah(c.c.) razı olsun...

ziyakarababa

Well-known member
allahrazı olsun kardeş.
güzel konu olmuş.
bazı adamlar varki:mail attıgın kişileri görüyorlarya orda alıp ken msn lerine eklıyorlar.
selam ve dua ile.