Garibb hayirli nice uzun yillara:)

FaKiR

Meþveret Bþk.
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN GARIB KARDESSSSSSSSSSSS,
RABBIM HAYIRLI BEREKETLI UZUN ÖMÜRLER NASIP ETSIN .....

NE HEDIYE ALAYIM DIYE COK DUSUNDUM AMA SONUNDA FISTIKLA CIKOLATAYLA ISI BAGLARIZ DEDIM:dft012:

golden_antepfistikli_kare1.jpg

SANA KENDI ELLERIMLE BIR FISTIKLI CIKOLATALI PASTA YAPAYIM DEDIM ama

CikolataliFistikliPasta.jpg

ABILER ELIMDEN CEKTILER ;BI TADINA BAKALIM NASIL OLMUS ACABA, GARIB ABININ PASTASINI LEZZET TESTINDEN GECIRELIM DEDILER

bebe25utln2.png

BU ARADA GERI KALAN ISRAF OLMASIN DIYE EBRAR DA GELIP TADINA BAKMAK ISTEDI :dft008::dft008:

cocuk-pasta.jpg

OLE ISTE ANLAYACAGIN SANA PASTADAN PAY KALMADI:D

SONRA CIKTIM CARSIYA SANA HEDIYE ALMAYA GITTIM
AC BAKALIM​

:gül:​

y1p6kA96ic9c5ChrPmAQNed2AjbTd8vJ07-kKj3OqyZmECaGyXqgqow9xVdk5SCa2KfeQxXj7P43m1TLsrIR2EdemCwLoIQJMyw

icinde manevi bir hediyen var, cevsen hatmi insallah, benden sana ruhaniyetine:038:​

Garib

Well-known member
Yâ İlâhî! Bize îmânı sevdir ve kalblerimizi onunla süsle! Küfrü, yoldan sapmayı ve isyânı bize kötü göster ve bizi doğru yolda bulunanlardan eyle!
İlâhî! Bize ve neslimize nûrunla hayat ver!
Bizi ve neslimizi nûrunla yaşat! Ve o nûrunla öldür!
Ve bizi ve neslimizi, bize ihsânın olan nur-u nûrunla haşret! Lütfet! Kerem kıl!
Hatalarımızı ve seyyiâtımızı mağfiret eyle!

Ey ikrâm edenlerin en keremlisi! Ey merhamet edenlerin en merhametlisi olan Rabbimiz! Sen kendi lütfunla, cömertliğinle, kereminle, ihsânınla ve rahmetinle, Kur’ân’ı, bizi bütün hayırlara ulaştıran bir delil ve bir rehber kıl!
Yâ İlâhenâ! Senden, kalbimize yerleşmiş bir îmân istiyoruz. Sen bizim dünya ve âhirette Mevlâmızsın. Bizi Müslüman olarak vefât ettir ve bizi sâlih kimselerin arasına kat!
Yâ Rabbi! Başta Resûlü Ekrem (asm) Efendimizin mübârek ruhları için hem cümle geçmiş enbiyâ-yı ‘izâm Resûl-i Kirâm Hazerâtının ruhları için. Ve bütün evliyâ, şühedâ ve sâlih kulların hem cümle mü’minîn ve mü’minâtın ruhları için.. Hem âbâ ve ecdâdımızın ruhları için. Dünyada kalan ehl-i îmânın sıhhat ve selâmeti için.. Fahr-i Âlem (asm) Efendimizin şerefine bilcümle hayırlı olan matlûblarımızı an karîb-üz zamanda, en hayırlı bir şekilde ihsân eyle. Maddi ve ma‘nevî rızıklarımıza bereketler ihsân eyle.. Yâ Rabbenâ! kendi kapından kendi hazinenden umum müslümanlarla birlikte helâl rızık bol bereketler ihsân eyle.. Ey bizi ni‘metleriyle perverde edip besleyen büyüten Sultanımız, Hâlıkımız, Rabbimiz olan Hz. Allah, dünyada bize gösterdiğin ni‘metlerin, numunelerin ve gölgelerin, asıllarını ve menba‘larını âhirette bize göster. Ve bizi makarr-ı saltanatın olan cennetine celb et. Bizi bu çöllerde mahvettirme. Bizi huzuruna îmânla al. Bize merhamet et. Çünki sen Erhamu-r Râhimînsin. Dünyada bize tattırdığın lezîz ni‘metlerini cennette yedirmek bizlere nasîb eyle.. Bizi yok olmak ve huzurundan kovmak gibi bir azab ile azab etme. Seni seven sana hamd edip şükreden şu mutî‘ ehl-i îmân kullarını başı boş bırakıp âhirette “ne hâliniz varsa görün” diye cehenneme sevk etme yâ Rabbi! Âmîn… âmîn… yâ Muîn…
Ya Rabbi beni bu kadr mutlu eden Fezapilotu abimi sen cennetine layık bi hayat ver onu hasirde peygamberimizin arkasında hasret
butun zerreler adedince amin
adem a.s zamanından beri yapılan secdeler sayısınca amin
sana el acan masumlar hurmetine amin
hastalar adedince aminnnnnnn

:dft001::dft001::dft001::dft001::dft001::dft001::dft001::dft001::012::012::012::012::012::012::012::043::043:

Garib

Well-known member
Cevap: doğum günün kutlu olsun Garib...

Yâ İlâhî! Senden, her an, yalvaran diller, korkudan ürperen gönüller istiyoruz. Tevbelerimizi kabûl et. tevhid.gen.trdeki herkezi günahlardan arındır duâ ve isteklerimize cevablar lütuf eyle!
Delil ve burhânlarımızı, hedefine yönlendir, kalblerimizin ufkunu aç, dilimizi doğruluğa bağla ve gönül kirlerimizi temizle!
aglıom ama cok cok mutlu oldumm :043::043::043::012::012:Allah razı olsun hepinisdn:043:

ebrar172

Well-known member
Cevap: doğum günün kutlu olsun Garib...

Garib,
hemen pastanı awatarına hapset o zaman kimse ilişemez, bak ebrar ablanın bana aldığı pastayı ben öyle yaptım hala dokunulmadı,,,, yawaş yawaş,gizli gizli yiyorum:005::011::005:

hala pasta yiyeceğiz diye bekliyoruz...:028:
seneye ne kaldı artık sabredeceğiz...:D

bari Garib'in pastasından yiyelim bir parça nefsimiz körlensin...:(