hknco doğum günü

hknco

Well-known member
Uzun bir aradan sonra aranıza güzel bir haberle döndüm benim iki tane çiftim vardı Pehlivan Bdıdık ikilisinin dünya tatalısı bebekleri yumurtadan çıktılar büyüdüler ve bu gün itibarıyla kendi yemlerini kendileri yiyebiliyorlar

Kim mi bunlar işte fotoları Resim bozuk ama bunu dert etmeyin güzel bakan güzel görür.

Kafesi temizlerken yuvadan kaçtı kaçaklar. camın önünde kıstırdım bende :p Yakaladım koydum yuvaya.

Bu aslında aile fotografı hani resim bozuk ama poz güzel Allah için.
Burada yaramazları içeri sokunca onlar da böyle masumlaştı hiç bir şey yapmamış masum çock numarası yapıyorlar. (sakın kanmayın yarım saatte soktum içeri)

Burada Pehlivanı çektim ama kafası öyle hızlı ki kerata makinenin önünde hiç durmuyor.

Bu da bebeğim yakın plandan hepsi birbirinin aynısı şu an hepsi anneleri ile aynı boydalar ama babalarından ufaklar.
İşte bu dünya tatlılarına yorumlarınızı bekliyorum.

VUSLAT

Well-known member
hknco kardeş bu kuşlar kanarya mı acaba?
kuşlar ilgi alanıma girer de...
bu arada yavruları Allah (c.c) analı babalı büyütsün inşaAllah...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
hknco bizim mesleğimiz madem haliliye ve madem kardeşimizin nefsini kendi nefsimizden üstün tutuyoruz. Senin bu yapdığın hangisine sığar bende bir tane bile kuş yokken sen dört tanesini bana gösterip hava atıyon oldu mu şimdi ?

hknco

Well-known member
İnşallah kuşlarım hediyedir. Talha abi yalnız kafes yemlik suluk bunların ücretini alırım.

Kuşların cinsi zebra ispinozu.

Vaktim yok yazamıyorum. Allah cc emanet olunuz.