Doğum Günün Kutlu Olsun vera'

mihrimah

Well-known member
Doğum günün kutlu olsun kardeş..
Pastanı şimdi alamadım sabah işe gelirken bir pastane camında bir alana bir bedava yazıyordu artık iş çıkışı ordan alırım:) Alternatif pek olacağını sanmıyorum hangisinin son kullanma tarihi yakın geçmiş zamana air ise ondan alırım :p Gerisi Yeltegiyan'a ait;)
Latife bir yana....
Nice senelere hizmetle dolu bir hayat ile ulaşman dileğiyle...:gül:

ebrar172

Well-known member
sizin işleriniz yoğun diye ben aldım pastayı can...:)
bahar gibi vera'mıza bahar gibi bir pasta...
Allah hep huzurlu mutlu eylesin canım...her daim güldürsün yüzünüzü...muhabbetle....

iekpasta3ls5.jpg

vera'

Well-known member
mihrimah
ebrar172
Elif_Gibi
HuSeYni
NuruAhsen
Livza

HERKESE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM,
RABBİM HEPİNİZE BENİMKİ GİBİ MUTLU,DUALI,SEVDİKLERİYLE BERABER GÜNLER NASİP ETSİN....
TEŞEKKÜRLER HERKESE....:016:....:012:....:021:..:027:....:D....:gül:

ebrar172

Well-known member
mihrimah
ebrar172
Elif_Gibi
HuSeYni
NuruAhsen
Livza

HERKESE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM,
RABBİM HEPİNİZE BENİMKİ GİBİ MUTLU,DUALI,SEVDİKLERİYLE BERABER GÜNLER NASİP ETSİN....
TEŞEKKÜRLER HERKESE....:016:....:012:....:021:..:027:....:D....:gül:

Amin...Beraber inşaallah dostum...
ve pastanızı beğendiğinize sevindim...:)

ama yemedik sizi bekledik o kadar şimdi yemiycekmiyiz o pastayı biz...:002:

VUSLAT

Well-known member
doğum gününüz kutlu olsun vera'cım.Allah (c.c) herşeyi gönlünüze göre versin inşaAllah...
umarım bütün doğum günlerinizi böyle sevgi ve dua mesajları alarak geçirirsiniz...ben hediye alamadım daha doğrusu şuraya bir hediye yapıştıramadım bir türlü...nacizane ancak bunu verebiliyorum buyrun:gül:gül tutan ellerinizde gül kokusu kalsın...selametle inşaAllah...

vera'

Well-known member
doğum gününüz kutlu olsun vera'cım.Allah (c.c) herşeyi gönlünüze göre versin inşaAllah...
umarım bütün doğum günlerinizi böyle sevgi ve dua mesajları alarak geçirirsiniz...ben hediye alamadım daha doğrusu şuraya bir hediye yapıştıramadım bir türlü...nacizane ancak bunu verebiliyorum buyrun:gül:gül tutan ellerinizde gül kokusu kalsın...selametle inşaAllah...

güzel dilekleriniz,duanız yeter,teşekkür ederim....
:gül::043::gül: