SaYa

Well-known member
merih eğer yılan resmi ise kaldırın lütfen :(:(:( görünce bayılıyorum :( :( :( özellikle yazdım ki arkadaşlar görsünlerde yapmasınlar die :(

SaYa

Well-known member
:D

iyide saya sizin orada yılandan cok ne var ki :eek:

bizim burda çokmuymuş :Dben görmüyorum çok şükür ama şu var bi bahçeye bi yere gitsem yolda rasatlamim die nerdeyse Kuranı Kerimi hatmedecem :) bütün bildiğim sureleri okuyom .. işe yarıyor ....

Forumun girişine Resim arıyorduk TaLHa ile bi yılan resmi koyalım o zaman :D

bende gelmeyeyim o halde :( bu beni kaçırmak için bi sebep olur
bensiz olmayı göze alıyorsanız yapın hehe :D:D:D

Yeltegiyan

Elfidam
Saya dikkat et Talha abi ve Merihten korkulur yapabilirler:D sen foruma girişte başka birine baktır sonra bak sen yada yanında biiri olsun ilk yardımdan anlayan:D:D

hayal gücü yüksek olmayacak insanın yoksa herşey fobi oluyo:rolleyes:

SaYa

Well-known member
Saya dikkat et Talha abi ve Merihten korkulur yapabilirler:D sen foruma girişte başka birine baktır sonra bak sen yada yanında biiri olsun ilk yardımdan anlayan:D:D

hayal gücü yüksek olmayacak insanın yoksa herşey fobi oluyo:rolleyes:

haklısın bunlar yaparlar ben önce arkadaşlara baktırır öle bakarım ko nulara
hehehe:D

Tarihci

Marmara Tarih
hobiler hakkaten çok ama aklıma gelen ilk üçü sıralayım: yemek,çay,nargile

fobiler de çoktur aslında ama zamanla farkediyoruz: ev değişimi çevre değişimi biraz kadimciyim ondan olsa gerek, kravat takmak, kapıda bekletilmek,, daha bi sürüdür de aklıma gelmiyor..

Lebbeyk

Well-known member
O hooooo.. daha çok war...:)

şahsen bende yükseklik korkusu war...artı üst geçitten geçemiyorum.. geçtiğim an biri yanımda olmalı aksi taktirde kendimi kötü hissediyorum..hatta merdiwen aralarında boşluk warsa o üst geçitten nefret ediyorum.. :D Awcılar'da war bu bahsettiğim üst geçit...kıtlık gelmiş sanki adam gibi merdiwen aralarını doldursalar sanki fakir düşücekler..:D
..he yüksek katta oturamam...oturursam sadece cam silimleri için yükseklik korkusu olmayan bi bayan getiririm :D ...e napalım fobi gazisiyiz :cool:

huve

Well-known member
Sevdiklerime kötü bir şey olmasından ben de çok korkarım;
hayatta beni en çok düşündüren konulardan biridir bu..
Daha somut düşünürsek yılan, böcek fobim var maaleseff.
Çocukken karanlıktan da çok korkarmışım :)

Gezip görmek vazgeçemediğim aktivite
Lisedeyken hiç okumazdım ama
kitap okumak son 4 yıldır en sevdiğim şey,
bu aralar bir de ney üflemeye çalışıyoruz,
bakalım inşaallah muzaffer olursak ne güzel :)

Tarihci

Marmara Tarih
bizim evde kalan, muzik öğretmenliği okuyan bi kardeşimiz vardı, o üflerdi ney, ondan ses çıkarabilmek bile kolay değil, inşallah muvaffak olursunuz..