Risale-i Nur okuma yarisi

Ahsen38

Member
S.a Arkadaslar..

Kulliyat yarismasina katilmak isteyen varmi? en cok kim okuyacak? tabi bu yarisma aslinda bahane.. Biraz gaza gelmeye belki vesile olur diye dusundum. Katilmak isteyenler buyursunlar.. hangi Risaleyi okudugunuzuda yazarsaniz guzel olur ve her aksam o gun kac sayfa okuduysak yazalim. veya sabahta onceki gun kac sayfa okuduysakta yazabiliriz.. Ben su anda Barla Lahikasini okuyorum.. Allah yardimcimiz oldun..

Bismillah deyip baslatalim..

nurhadimi

üye Sorumlusu
S.a Arkadaslar..

Kulliyat yarismasina katilmak isteyen varmi? en cok kim okuyacak? tabi bu yarisma aslinda bahane.. Biraz gaza gelmeye belki vesile olur diye dusundum. Katilmak isteyenler buyursunlar.. hangi Risaleyi okudugunuzuda yazarsaniz guzel olur ve her aksam o gun kac sayfa okuduysak yazalim. veya sabahta onceki gun kac sayfa okuduysakta yazabiliriz.. Ben su anda Barla Lahikasini okuyorum.. Allah yardimcimiz oldun..

Bismillah deyip baslatalim..

aaaaa tevafuka bak ne güzel kaçıncı sayfadasın ben bu gün 11 syf okudum

maşaallah ne güzel bir fikir

Ahsen38

Member
aaaaa tevafuka bak ne güzel kaçıncı sayfadasın ben bu gün 11 syf okudum

maşaallah ne güzel bir fikir

bugun 104. sayfadaydim sabah su an 162 deyim. bu gece bitiricem ins Barla lahikasini. Yarin Asay-i Musadan devam:) hadi bakalim, bana yetisebilecekmisin;)

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Bu arada ben baskasindan yazi alamiyorum, yani alinti yapamiyorum:S

Nickdasim :) eger teknik bir sorun yoksa alinti yapmak icin resimdeki isaretli yeri tiklaman yeterli ;)

clipboardti6.jpg

nurhadimi

üye Sorumlusu
Nurhadimi ben bitirdim Barla Lahikasini cok sukur.. senden ne haber?

e hadi millet yokmu baska bize katilmak isteyen? Boyle edi ile budu pek zevkli olmuyor..

hımmm maşaallah bizim çetele takibi düzenli olarak külliyatı bir yıla yayarak okuyoruz

eee bu acizfakir kul ancak bu kadar yapabiliyo bugün 15 syf daha oldu haftaya bitiyo benimkisi:(

Ahsen38

Member
hımmm maşaallah bizim çetele takibi düzenli olarak külliyatı bir yıla yayarak okuyoruz

eee bu acizfakir kul ancak bu kadar yapabiliyo bugün 15 syf daha oldu haftaya bitiyo benimkisi:(

Bizimde cetelemizde var tabikide.. Yazin program olmayinca insan birazcik bosa dusuyor.. eh yazda cok guzel bir firsat oluyor okumak icin.. okul, is guc olmayinca.. senin kulliyati kacinci bitirisindir kim bilir :) biz daha okadar degiliz:(

ennur

Member
selamünaleyküm ebeden daimen inşallah. bende katılıyorum ama her zaman yazamayabılırım .şu an sözler 'i okuyorum sayfa 392 deyım gunluk 50 sayfa okuyorum ben size yetişemem mübarekler ama dua da bulunun ınşallah :( rabbıme emanetsınız ....