banlama olayı

SeYeLaN

Well-known member
ya siteye girdikten 2saat içinde banlandım ama gerçekten gerek yoktu
site sorumluları dinlesinler kan kaynamasına kapılıpda yapıştırmasınlar banlamayı
banlayacaklarsada adelet temelli olsun
istek yaptım banlamayın ha!;)

Tarihci

Marmara Tarih
site sorumluları dinlesinler kan kaynamasına kapılıpda yapıştırmasınlar banlamayı

Biz tevhidden yanayız. Rabbimiz bir, Peygamberimiz bir, Kitabımız bir, kıblemiz bir, ezanımız bir, binler birimiz, ortak noktamız var. Bizim kardeşlerimize olan dargınlığımız da kısa sürelidir. İnşallah umuyoruz ki birliğimizi gölgeleyecek tatsız mevzular bir daha açılmaz. Sizden forumumuzu incelemenizi isterim ve istifade edeceğiniz konular bulacağınızdan eminim.Adalet hepimize günün birinde lazımdır, o nedenle adil olmaktan taviz vermemek elzemdir. Cümlemizin hatalarını Rabbimiz affetsin. Hoşgelmişsiniz, üyelğiniz aktif ve daim olur inşallah.

Eyvàh!

Well-known member

:D

kan kaynamasına kapilan sizin arkadasiniz yazilanlari dikkatli okursaniz kimler kaynamis belli :dft012:

lufen kimse kimseyi rencide etmesin imzamda irkci takilanlara o cevap vermisim burasi irkci bir forum olsa bendeki imzayi birakirlarmi dersiniz :dft012: yada irkci bir yaziya o imzayi atan karsi cikmazmi biraz dusunun ve kaynamaktan vazgecirin arkadasinizi:047:

SeYeLaN

Well-known member
Hayretle ve Şaşkınlıkla izliyorum bu Forumun Değerli S.Modlarını..:)
önce beni banladılar sonra açtılar şimdide FeYeZaNı banlamışlar..:) bize Ürmek Kelimesini sebeb göstererek.. hiç mi kitap okumaz yada Edebiyat adamlarının latifelerini tatlı atışlamarını bilmezsiniz.. oradaki Ürmek kelimesi tamamiyle Akifin Latifesine gönderme niteliğindedir..:) tavsiye forumlara Kopyala-yapıştır yaparken biraz oksun okuyun ki CEHL yüzünden kişi banlamarınız bari azalsın..;)

mazi

Well-known member
Hayretle ve Şaşkınlıkla izliyorum bu Forumun Değerli S.Modlarını..:)
önce beni banladılar sonra açtılar şimdide FeYeZaNı banlamışlar..:) bize Ürmek Kelimesini sebeb göstererek.. hiç mi kitap okumaz yada Edebiyat adamlarının latifelerini tatlı atışlamarını bilmezsiniz.. oradaki Ürmek kelimesi tamamiyle Akifin Latifesine gönderme niteliğindedir..:) tavsiye forumlara Kopyala-yapıştır yaparken biraz oksun okuyun ki CEHL yüzünden kişi banlamarınız bari azalsın..;)

uzun süredir tevhid forumdayım..çok seviyeli ve kaliteli olduğunu ,milliyetci değilde ümmedci bir anlayışa sahip olunduğu içinde inşallah forumla olan alakam devam edicek....ama takib ettiğim kadarıyla siz ve bahseddiğiniz nikler..(belkide o da siz olabilirsiniz..) daha ziyadesiyle milliyetci çizgide ve beni rahatsız eden kısmıyla söyleyeyim hatta ırkcı çizgide olduğunuzu düşünüyorum..ve neden hayranı olduğunuz zihniyetin temsilciliğini yapan siteler varken burada olduğunuzu sormuyorum bile..

site görevlilerininde, üyelerininde oradaki ürmenin ne amaçla yazıldıgını bildiğinden emin olabilirsiniz..sizin ürmekle alakalı açıklamanıza katılmıyorum..ve eminimkii ürmemeniz yada ürüp durmalarınızdan rahatsızlık duyuldugundan olsa gerek fikirdaşınızın banlanmasının gerekcesi....demekki burada ürmeniz istenmiyor..yada başka yerde ürün artık diye size yol verilmiş sanırım...darılmıyosundur umarımm.. mehmet akifin latifesini biliyosunuz nasıl olsa....

size tavsiyem sizde banlanmaya gerek görmeden milliyetci faşizan sitelerde ürseniz iyi olur..
allaha emanet olunn..size iyi ürme dileklerimi iletiyorum....

Ruh

Well-known member
Bende hayret ve sakınlıkla seyrediyorum teblig ve uhuvvetten bahseden birinin bir tevhid sitesinde insanları hayvan sıfatına sokusunu...
Gercekten hayretler icerisindeyim. FeYeZaN'ı burdakiler bilmez ama ben az cok biliyorum kimi neyle itham ettigini de cok iyi biliyorum. Nitekim anlasılmıs da :)
Banada yapmıstı aynısını...
Neyse yine ''BURNUMU SOKTUM'' degil mi sevgili FeYeZaN...

mazi

Well-known member
baktım gördüm ki sende benle ürüyorsun :D
ama ben kurt sen köpek
kulubenizde hayırlı günler

evet hadra size katılıyorum.. bi insan bu kadar küçülmemeli..

gördüğünüz gibi tanıdığınızı söylediğiniz kişi yapıyor bunu..siz her ne kadar beni kastediyo olsanızda...

benim cevabıma gelince .. tabiki haddini bilenlere müşfikk..hadsizlik gösterenede anladıgı dilden mukabelede bulunmak görev ve hakkımı kullandım......

aradaki fark şukii ben rabbimin beni yarattıgı insanlıgı asla red etmeyip sahiplenirken,muhatabım kurt -çakal yada her ne ise kendini öyle kabul etmiştirr.. tıyniyeti itibariyle kendini öyle tanımlıyorsa deilsin diyemeyiz demii......

not...onun bana olan "köpek" yakıştırması bir ithamdır.. kabul etmiyorum..benim ona kurt -çakal demem kendi kendini öyle tanımlamasındandır...eminim kendi hakkında söylediği mizaç ve tiyniyet olarak dogrudur..

ebrar172

Well-known member
son iki gündür bu yeni arkadaşların tavrını şaşkınlıkla izliyorum...
sanki özellikle yapıyorlar..ha bire birilerine sataşma , iğneleme ve hakaret halindeler...sonrada söyledikleri rahatsız edici kelimeleri edebiyata yada edebi şahsiyetlere mal etmeleri rahatsızlık verici...

edebsizliğin başladığı yerde edebiyat biter..
lütfen usluba dikkat 2 yeni üyeyedir bu kelamlar...
hakikaten yeter sıkıcı olmaya başladı...girdiğiniz her ortamda kıyafetlerinizle karşılanır , kelimelerinizle uğurlanırsınız...kelimelere dikkat ; iki düşünün bir yazın....vesselam....

Eyvàh!

Well-known member
gercek bir iman ve Allah korkusu insani her an Allah in istedigi gibi bir tavir ve ahlak uzerinde olmaya,seytanin ve nefsinin isteklerinden sakinmaya, onlarin oyunlarina karsi dikkatli olmaya yoneltir
haset ,kibir ,adavet,bencillik,adeletsizlik,acimasizlik,tahammulsuzluk,alaycilik ,hakaret seytanin isidir rabbim seytanla olmaktan muhafaza eylesin...gercek imani kalbimize naksetsin
insan benim sirrimdir bende onun sirriyim diyen Allah c.c
insani Allah in zuhuru olarak goren kullardan olmak umudu ile...

Bin telli Kur'an'ın birliğine eyvallah
Yurtta ve dünyada barışa eyvallah.
Dostluğa/kardeşliğe/birliğe/dirliğe eyvallah.
İnsana ve de emeğin kutsallığına saygı yüreğimizde daim ola eyvallah
Niyazımızda çoğalıp sayısız can olalım eyvallah
Bir olalım diri olalım eyvallah
Gök Tanrı, tüm insanları muhabbette / cemalden / didardan / katardan / dirlikten / barıştan/ insan sevgisinden ayırmaya... Eyvallah
Dil bizden, nefes Hazret-i Pir'den, kabul Gök yaradndan 'dan ola.
gerçekleri sunan yüregine sağlık ola ...

Eyvàh!

Well-known member
seyelan ve fezeyan ikilisi yine neden banlandılar.. Takip edemedim ne oldu?
SeYeLaNCevap: banlama olayı
baktım gördüm ki sende benle ürüyorsun :D
ama ben kurt sen köpek
kulubenizde hayırlı günler

SeYeLaN in yazdigi bu hakaret yazisinin hemen altindaki AkıNci nin yazisina ve yine ustundeki AkıNcI yazisina ve pesineden hadra ,ebrar172,AkıNci, derda yazilarina dun tesekkur etmissin

bugunde seyelan ve fezeyan ikilisi yine neden banlandılar.. Takip edemedim ne oldu? diyorsun

hic ne olsun oylesine icimden geldi demek geldi bi an :022:

Tarihci

Marmara Tarih
O ürümek kelimesini başka bir konuda kullandı da sonra mesele burda tartışılmadı mı? Esas konu ne idi bu nerde patlak verdi ben onu soruyorum... İçinden cevap niteliğinde bir şeyler gelen yok mu?

Leyli_Efruz

Well-known member
O ürümek kelimesini başka bir konuda kullandı da sonra mesele burda tartışılmadı mı? Esas konu ne idi bu nerde patlak verdi ben onu soruyorum... İçinden cevap niteliğinde bir şeyler gelen yok mu?

abi sonuca bak isabetli bi karar bence FeYeZaN'ın banlanması; adalettten bahseder ama kendisi yöneticilik yaptığı yorumda keyfi uygulamalar yapar.Ben kendisini iyi tanıyorum:)

Hadra bende burnumu soktum:011:

ebrar172

Well-known member

vallahi bende olayı merak etmiş ve takip etmiştim mesajları...
zahmine söylenmiş bir laf o kelime...yani zahmin'e söylenmiş derken onun mesaj panosunda var o kelime bakabilirsiniz...kelime AKINCI'ya söylenmiş bildiğim kadarıyla.
bende gördüm...ve banlanma olayı tamamen haklı bir sebebe dayalı...
hem kişi bu kelimeyi kullanıp sonrada ne varki bunda edebi şahısların kullandığı bir laftır diyor...alakaya maydanoz durumu var yani...

mazi

Well-known member
yani zahmin'e söylenmiş derken onun mesaj panosunda var o kelime bakabilirsiniz...kelime AKINCI'ya söylenmiş bildiğim kadarıyla.
bende gördüm...ve banlanma olayı tamamen haklı bir sebebe dayalı...
.

uzatılacak bir konu deil ama..yanlış bilgilenme olmasın için yazıyorum..o "ürmek" kelimesi zahminin mesaj panosunda ,başka birisi için kullanılmış.. kim için oldugunu bilmiyorum merakta etmedim sonuçta forumdaki birisi için hakaret mahiyetinde kullanılmış olmasını sindiremedim..ben-lik kısmı bu kadar daha sonra bana kendince hakarette bulundu fakat zannımca hakettiği ve anlıyabilecegi şekilde cevabını aldı...
gerçi "ban" ı kalkmış yada süresi dolmuştur..demekki çokta suçlu görünmemiş olsa gerekki süreli ban olmuş..görevliler ne yapar bilemem ama ben kendisini süresiz banladım zihnimde..eee kan uyuşmazlığımız var demiştim önceden zaten.......