Ne Kadar 'Issız'sınız??

molla_zehra

Well-known member
http://testyourself.tr.msn.com/test/issiz/Test.aspx

ben Geçici Issız 'ım

Issızlık kavramı sizin için o kadar değişken ki, sosyal hayata bakış açınızı tek bir kelimeyle özetlemek yada sizin hakkınızda genel bir yargıya varmak çok zor. Siz hayatı inişli çıkışlı bir ruh haliyle yaşıyorsunuz, tüm tepkileriniz, hayata karşı olan duruşunuz günden güne değişiyor.Bir gün en kalabalık ortamlarda bile bir anda girişken tavırlarınızla sivrilirken, bir başka gün bir tek insana bile tahammül edemeyecek kadar kendi kabuğunuza çekiliyorsunuz. Genelde bu ıssız dönemleriniz daha önceden oluşturduğunuz sosyal çevreniz ve yakın arkadaşlarınız tarafından farkediliyor ve sizi ıssızlığınızdan kurtarmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu nedenle ıssız kalmak istediğiniz zamanlarda bile elinizden tutup sizi kalabalığa çekecek birileri oluyor.

:)
duaile.

nurhadimi

üye Sorumlusu
Melankolik Issız

Hangi ortamda olursanız olun siz kendi kendinize bir melankoli yaratmayı başarıyorsunuz. Siz bu buğulu dünyadan adeta keyif alıyorsunuz ama bunu gerçekten bilinçli yapıyorsunuz. Aslında insanlar tarafından aranılan, bir çok ortamda bulunması istenilen birisiniz, çünkü bir çok insan sizin içinizdeki ‘iyi’ ve ‘temiz’ kişiliği görüp sizinle olmaktan dolayı kendilerini huzurlu hissediyor ama siz yine de bir şekilde sosyal ortamlara girerken kendinize dünyayı dar edecek kadar sıkıntı yaşatıyorsunuz. Yakın arkadaş çevrenizle ne kadar rahatsanız yeni kişilerle bir o kadar huzursuzsunuz. Bu tür kalabalık ortamlarda içinizden bir ses “kaç git uzaklaş burdan evinde yalnız ve huzurlu otur, burada ne işin var” diyor. Ama siz bu iç sese kulak vermeyin.

bne de buymuşum

wwwwwwaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyysssssssssssssss

hiç zannetmiyorum ama :D

Leyli_Efruz

Well-known member
Melankolik Issız

Hangi ortamda olursanız olun siz kendi kendinize bir melankoli yaratmayı başarıyorsunuz. Siz bu buğulu dünyadan adeta keyif alıyorsunuz ama bunu gerçekten bilinçli yapıyorsunuz. Aslında insanlar tarafından aranılan, bir çok ortamda bulunması istenilen birisiniz, çünkü bir çok insan sizin içinizdeki ‘iyi’ ve ‘temiz’ kişiliği görüp sizinle olmaktan dolayı kendilerini huzurlu hissediyor ama siz yine de bir şekilde sosyal ortamlara girerken kendinize dünyayı dar edecek kadar sıkıntı yaşatıyorsunuz. Yakın arkadaş çevrenizle ne kadar rahatsanız yeni kişilerle bir o kadar huzursuzsunuz. Bu tür kalabalık ortamlarda içinizden bir ses “kaç git uzaklaş burdan evinde yalnız ve huzurlu otur, burada ne işin var” diyor. Ama siz bu iç sese kulak vermeyin.

buda benmişim:D

Ruh

Well-known member
Gecici Issız...

Buna bizim gezegende dengesiz diyorlar...
En azından ben oyle diyorum...

Mutsuzum... :( Allah'ım yardım et...

La Tahzen! İnnellahe Meane...

s_e_v_a

Active member
Issız Olmak İçin Fazla Sosyal

Siz tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan insanısınız. Yalnlızlık hiç bir zaman sizin tercihiniz olamaz. Bir ortama girdiğinizde illa ki sohbet edecek birilerini bulur, insanlarla kaynaşır ve kendinizi kısa sürede sevdirirsiniz. Sizin bu rahat tavırlarınız karşınızdaki insan çekingen biri bile olsa sizinle kolaylıkla iletişim kurabilir. Bu yüzden bir çok insan sizin yanınızda kendini rahatça ifade eder ve sizinle vakit geçirmekten keyif alır. Hatta etrafınızdaki çekingen arkadaşlarınız cesaret edemedikleri bir girişimde bulunacaklarında ya sizden akıl alırlar yada sizin de yanlarında olmanızı isterler. Kısacası siz ıssız olacak son ‘ada’sınız