buda nasil bir virus

a1111111

Yeni Üye
:036: arkadaslar benim bir sorunum var msn live yuklu bende programin simgesini tikliyorum sanki hic tiklamamis gibi calismiyor gorev yoneticisinden baktigimda programin calistigini goruyorum yani suan msn i kullanamiyorum diger surumleride denedim en az 10 defa bastan yukledim virus taramasi yaptim bir tek format kaldi aklima gelen bu sorunla ilgili bilgisi olan yardimci olabilecek biri var mi

a1111111

Yeni Üye
program cakismasi falan dediler bir kac proyu sildim ama yine olmadi regedit komtu ile temizleyerek yukledim yine olmadi msn simgesini tiklayinca program calismiyor ama gorev yoneticisine bakarsam her tikladigimda yeni bir tane daha calisiyor

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
program cakismasi falan dediler bir kac proyu sildim ama yine olmadi regedit komtu ile temizleyerek yukledim yine olmadi msn simgesini tiklayinca program calismiyor ama gorev yoneticisine bakarsam her tikladigimda yeni bir tane daha calisiyor

Regedir ile yapmanıza rağmen yine başaramıyorsanız sıra Sistem Geri yüklemeye gelmişdir sistem geri yüklemeyi denediniz mi ? Eğer bunda da başarılı olmazsanız son çare format atmakdır..

Ama anladığım kadarıyla bu bir virüs değil. Siz farkında olmadan msne ait bazı dosyaları silmiş olabilirsiniz..

a1111111

Yeni Üye
daha yeni aldim laptop u 2 haftaya format atmak saglikli olur mu sistem geri yukleme yapiyorum oda yakin tarih oldugu icin hata veriyor

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
daha yeni aldim laptop u 2 haftaya format atmak saglikli olur mu sistem geri yukleme yapiyorum oda yakin tarih oldugu icin hata veriyor

başka bir tarih seçiniz diğer tarihler ilede ile düzeltemiyorsanız. Yeni olduğu için Teknik servisini çağırınız. Laptoplar hashas cihazlardır masa üstü pcler gibi uğrasılmaya gelmezler.

Gül-i İkra

Well-known member
a1111111 kardeşim bilgisayarınızda donmalar,programları açmada yavaşlık görüyormusunuz?Cevabınız evet ise geri yükleme yapınız eski bir tarihe.Olmuyor ise format atmak çok kolay korkulacak bir durum yok.

Hayır herşey iyi ama msn çalışmıyor diyorsanız msn programında sorun var. Ama anladığım kadarıyla formatlık bir durum yok.