içim sana şiir....

mazi

Well-known member
Senelerdir mehter adımı adımlarım,
Hayatımda senin üstüne yüklediğim hayallerim ne kadar çokmuş fark ettim bugün... Oysaki aşkı sandıklara kaldırmıştık, şimdi kilitleri kendiliğinden kırılıyor nedenini anlamadığım kırgınlıklarımla ayakuçlarıma kadar yuvarlandı geldi kilitler. Unutmuştum bu ben değildim üstelik. Bir insan evladı bu denli kahve tadında ve tiryakiliğinde olabilirimi
Mi mi mi? yok artık tamam öğretildim oluyormuş… Canımı acıtıyorum kendi kalemimle
Cam kırıkları kanatıyor sevdamın onulmazlarını… Ki gözlerin cam kırığı. Evet, hiçbir yara hiçbir zaman iyileşmez. Ve hatta bu yol hiçbir yere varmaz…”Ben sana hayata devrik düşmeyen düşler büyütüyorum”devrik cümleler arasında gizlenmiş düşlerim var. “içim sana şiir “ içim sana kıpır kanatlar senin,kalbimi yerinden sarsan…

Evet, kaldım yazdıklarıma öylece uzaktan seyreden kaldım. Aynı senin gibi uzaktan seyre daldım… Ben yazdıklarımı yaşıyorum peki ya sen diyecektim vazgeçtim…
Tamam, sitem yoktu sana sözüm vardı yok yeri geldi de sordum, zaten cevabını merak etmiyorum…(insanın kendisine yalan söylemesi zormuş sus ses etme) sesini de kimse duymasın dayanamıyorum ben sana dayanamıyorum evet varlığında yokluğunu yaşamak ağır geliyor arada makaslanıyor damarım kan tahlilim normal cafein eksikliğim anormal…

yineleme dir!

eğer kölelik varsa bu çağda
gönüllüyüm kendi ayağımla gelip kapında yatmaya,

senem

Active member
Üstüme düşen her gölge,aslını inkar ederek büyüyor.Dallarım gövdmden kaçıyor,sarkıyor tekinsiz bahçelere,Renkler doldurmuyor gözlerimin bebeklerini,yüzüm kabul etmiyor parmak uçlarımın dileklerini,İz bırakamyorum bu yüzdn dokunduğum hiç birşeyde,Hiç bir limana uğruyamyorum.Yinede kıyıdayım,Yinede ortasındayım DENIZİN..Bir gemiyim,bir gitmek rivayeti kendi yelkeninde uçuşaduran,En çok sendeyim,kendimde oluşum kuyruklu yalan...!