500 yasin okutmama yardımcı olurmusunuz?

arkadaşlar allah rızası için 500 yasin okutmama yardımcı olurmusunuz?10 yıldır bebeğim olmuyor ve eşimle ayrılma noktasındayız önümüzdeki ay son defa tüp bebek denemem olucak önce allahın sonra sizin yardımlarınızla inşallah bi bebeğim olacak neolur yardım edin

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
arkadaşlar allah rızası için 500 yasin okutmama yardımcı olurmusunuz?10 yıldır bebeğim olmuyor ve eşimle ayrılma noktasındayız önümüzdeki ay son defa tüp bebek denemem olucak önce allahın sonra sizin yardımlarınızla inşallah bi bebeğim olacak neolur yardım edin

bir tane okuyayım inşaallah muradınıza vesile olur..

guli rana

Active member
Ve Aleykum Selam guzel kardesim oncelikle Rabbimden size sabir ve acil sifalar diliyorum kisi basinami 1 yasin okumamiz lazim 30 tane yasini serif alayim insallah

guli rana

Active member
selamun Aleykum kardesim Rabbimin izniyle 400 yasini serif okundu insallah hakkinizda hayirli olsun geri kalan yasin okuyacak kisi cikmazsa buluruz insallah Dua ile

umut.

New member
kardeşim ben yanlış anlamadıysam eksiğin 90 değil msjlara dikatli bak 481 tane oldu toplam okunan.1 tanede ben alayım tamamlanmadıysa bende okutuyorum bende yazdım ama daha gören olmadı pek herhalde.RABBİM İNŞALLAH HAYIRLISIYLA BİZE HAYIRLI EVLATLAR VERİR BU MÜBAREK KADİR GECESİ HÜRMETİNE DUALARIMIZI SEN KABUL ET YARABBİM(AMİN)