Yardim eden yok mu?

umut

Member
avatarimi düzenleyemiyorum çok uğraştim ama olamiyor. Avatar kulanmak istemiyorum işaretini bir türlü değiştiremedim yardimlarinizi bekliyorum. :032:

FaKiR

Meþveret Bþk.
avatarimi düzenleyemiyorum çok uğraştim ama olamiyor. Avatar kulanmak istemiyorum işaretini bir türlü değiştiremedim yardimlarinizi bekliyorum. :032:
aktivasyon mailleri gecikiyor sanirim, bu yuzden hala size ulasmamistir,
Ayarlar & ÖzelliklerAvatarını Değiştir bu kisimdan avatarinizi degisebilirsiniz,ama aktivasyon la bi alakasi varmidir bilemiyorum:023::023:
admine bildirelim, gelince ilgilenir insAllah

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Aktivasyon mailleri gecikmez.

Üyelik esnasında vermiş olduğunuz e-posta adresi doğru ise . E-postanızın gelen kutusunda maili göremiyorsanız mutlaka önemsiz kutusunda yer almakdadır. Aktivasyon linkini yeniden mailinize göndermek için Lütfen tııklayınız .E-posta yazan kısam üyelik esnasında yazmıs olduğunuz e-posta adresinzi giriniz. Sonra e-postanızın gelen kutusunda veya önemsiz klasöründe tarafımızdan gönderilen maildeki aktivasyon linkini tıklayarak işleminizi tamamlıyabilirsiniz..

Bu işlemlerden sonra üyeliğiniz aktifleşecek ve Sitemizin diğer bütün özelliklerinden yararlanabileceksiniz.. Mesela avatar ekleme gibi..