Yardım Edermisiniz...

_vatan_

Well-known member
Selamun aleykum
Konu takipleri ve ziyaretçi mesajlarını silermisiniz ben silemedimmm.Bizde Silebiliyormuyuz sile biliyorsak anlatırsanız sevinirim...
Selam Ve Dua İle

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
Aleyküm selam vatan kardesim üyelerin ziyaretci mesajlarini silme yetkisi yok rahatsizlik duydugunuz düzeltilmesini veya silinmesini istedigimiz konuyu yazilan mesajin sikayet butonuna tiklayip sikayetimizi bildirebiliriz
gereken yönetim tarafindan yapilacaktir insallah selam ve dua ile..

Son düzenleme:

_vatan_

Well-known member
Evet abi mümkünse hepsinin ziyaret edenlerin ve ziyaretçi mesajlarının hepsini ve konu takiplerininde silinmesini istiyorum abi....
Selam Ve Dua İle.

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
İki Resim ile iki sorununuza cevap vermeye çalışacağım :

Ziyaretçi Mesajlarını Silmek veya Şikayet Etmek için :

Öncelikle Yukarıda bulunan Profiliniz linkine tıklayarak: Ziyaretçi Mesajları bölümüne geçiniz ve aşağıdaki resimde gördüklerinizi uygulayınız ( Dikkat bu adımların geri dönüşü olmayabilir acele etmeden dikkatli olarak uygulayınız):

attachment.php

Konu Aboneliklerinizi ve Takibini Düzenlemek İçin :

Öncelikle Yukarıda bulunan Üye Kontrol Paneli linkine tıklayarak: Abonesi olduğunuz Konuları görmek için tıklayınız bölümüne geçiniz ve aşağıdaki resimde gördüklerinizi seçeneklere göre uygulayınız ( Dikkat bu adımların geri dönüşü olmayabilir acele etmeden dikkatli olarak uygulayınız) :

attachment.php

Ekli dosyalar

• abonelikayarlari.jpg
    abonelikayarlari.jpg
    34.3 KB · Görüntüleme: 5
  • profilmesajisilme.jpg
    profilmesajisilme.jpg
    23.3 KB · Görüntüleme: 6