Kur'an hizmetkarı Temel Yılmaz vefat etti

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Moral FM'in kurucularından, Nesil Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Temel Yılmaz, bu gece geçirdiği elim bir trafik kazasında hayatını kaybetti.

Hayatını iman ve Kur'an hizmetlerine adayan, bir çok talebe yetiştiren Temel Yılmaz'ın cenaze namazı, sağanak yağmura rağmen yoğun bir kalabalık eşliğinde 26 Ekim Pazar Günü ikindi namazına müteakiben Eyüp Sultan Camiinde kılındı. Yılmaz'ın cenazesi Eyüp Sultan Kabristanlığı'na defnedildi.

Elim kaza Kırklareli'nde Moral FM Genel Müdürü Haluk İmamoğlu ve Moral FM Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Yaşar'la birlikte katıldığı bir toplantıdan İstanbul'a dönüş yolunda yaşandı.
İbrahim Yaşar yönetimindeki araç, Silivri mevkiinde sol şeritte su birikintisine girmesi sonucu refüje çarparak yoldan çıktı. Temel Yılmaz bu sırada araçtan savrularak otoyola düştü. Yılmaz olay yerinde hayatını kaybetti.

Moral ailesi olarak Merhuma rabb-i rahimimizden rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Allah gani gani rahmet eylesin....

Garib

Well-known member
rabbim rahmetiyle muamelede bulunsun.
malum kimsenin ameli kendisini kurtaramaz ancak ve ancak rabbimin rahmetiyle insanlar kurtuluşa ererler.:045:
doru dion abi Allah razı olsun dedem olum haberi duyunca ole dio bazen ondan dedim :dft001:
Allah bu abiye ve diger rahmetli olanlaa rahmet etsin amin