Yabancı Dil Eğitim Seti Sitesi

canercik

Yeni Üye
İspanyolca son derece keyifli bir dildir. Cümle yapısı bakımından türkçeye benzediği gibi, kelime sonlarının genelde sesli harflerle bitiyor olması dile melodik bir ifade katmaktadır. Bu dili öğrenmek isteyenler bulundukları yerleşim merkezlerinde mevcut olan dil kurslarına devam edebilecekleri gbi piyasadaki kaynak kitaplardan da faydalanabilirler. Ancak en kısa zamanda, en uygun fiyata ispanyolca öğrenmek isteyenler için hazırlanan ispanyolca eğitim seti siparişi vermek için İSPANYOLCA EĞİTİM SETİ linkini tıklayabilirsiniz.

İspanyolca eğitim seti ispanyol dilini öğrenmek isteyen kişilere yönelik olarak hazırlanmış olan bir eğitim setidir. Bu set sesli ve görüntülü videolardan oluşan dvd lerden oluşmaktadır. Bütün videolar hd ses ve görüntü kalitesine sahiptir. Alanında uzman bir eğitim kadrosu tarafından hazırlanmış olan eğitim setinin içerisinde ispanyol diline ilişkin tüm gramer ve kelime bilgileri mevcuttur. Bunun yanı sıra konular bol miktarda örnek soru ve çözümleri ile pekiştirilmiştir. Daha detaylı bilgi için İSPANYOLCA EĞİTİM SETİ linkine tıklayabilirsiniz.

canercik

Yeni Üye
Almanca ve Rusça Eğitim Seti Sitesi

Almanca eğitim seti almanca öğrenmek isteyenler için pratik çözümler sunan bir settir. Bu setin en önemli özelliği dershane ortamında hazırlanıyor olmasıdır. Bu sayede herhangi bir dil kursuna gitmek için büyük masraflara girmeniz gerekmez. Ayrıca evde dilediğiniz zaman dilimlerinde çalışabilmeniz mümkündür. İstediğiniz konuya geri dönmek ve tekrarlamak için videoyu geri almanız yeterlidir. Başlı başına bir kaynak niteliğindeki sete ulaşmak için ALMANCA EĞİTİM SETİ linkine tıklamanız yeterli.

Almancanın yanı sıra çok tercih edilen ikinci bir dil olan rusça için de hazırlanmış olan Rusça eğitim seti uzman bir kadro tarafından hazırlanmıştır. Öncelikle kiril alfabesi ile başlayan dersler, gramer bilgisi ile devam eder ve günlük konuşmalarda karşımıza çıkması muhtemel yüzlerce dialog örnekleri verilir. Bu sayede seti kullanan herkes rahatlıkla kendini ifade edebilecek düzeyde rusça öğrenmiş olacakır. Set ile ilgili daha detaylı bilgi için RUSÇA EĞİTİM SETİ linkine tıklayabilirsiniz.

canercik

Yeni Üye
Rusça ve Fransızca Eğitim Seti Sitesi

Rusça eğitim seti rus diline ilişkin tüm detayları irdeleyerek öğreten bir dil setidir. Bu setin içerisinde yer alan gramer bilgileri sayesinde rusçada kullanılan zaman dilimlerini, bağlaçları vs. rahatça öğrenebilir ve verilen kelimeleri ezberleyerek günlük hayatta karşınıza çıkabilecek tüm konuşmaları kolaylıkla anlayabilir ve kendinizi de ifade edebilirsiniz. Üstelik tüm bunlar için dershaneye gitmenize gerek yoktur. Detaylar için RUSÇA EĞİTİM linkini tıklayabilirsiniz.

Rusça gibi çok fazla tercih edilmese de Fransızca eğitim seti bu dile hayranlık duyan kişilere hitaben hazırlanmış olup kullanıcılarına dilin tüm ayrıntılarını sunmaktadır. Rönesansın da etkileriyle tüm dünyaya yayılan, sanatın dili olarak bilinen, gırtlak seslerinin bolca duyulduğu fransızca ile ilgili çok miktarda örnek soru ve çözümleri de bu sette yer almaktadır. Sete avantajlı fiyatlarla sahip olmak için FRANSIZCA EĞİTİM SETİ linkine tıklayabilirsiniz.

canercik

Yeni Üye
Fransızca ve İtalyanca Eğitim Seti Sitesi

Fransızca öğrenmek isteyenlere yönelik hazırlanmış olan Fransızca eğitim seti alanında uzman bir eğitim kadrosu tarafından hazırlanmıştır. En güncel örneklerle desteklenen setin içerisinde bütün konu anlatımları ve kelime bilgileri mevcuttur. Sesli ve görüntülü videolardan oluşan setin maliyeti de oldukça düşüktür. Herhangi bir dershaneye gitmenize gerek kalmaz. Başlı başına bir kaynak niteliğinde olan bu set ile ilgili daha detaylı bilgi için FRANSIZCA DERSLERİ linke tıklayabilirsiniz.

Türkçe'ye benzerliği ve melodik ınısıyla bilinen italyancayı öğrenmek isteyenler için hazırlanmış olan İtalyanca eğitim seti de tıpkı fransızca gibi uzman eğitmenler tarafından hazırlanmıştır. Herhangi bir dil okuluna gitmenize gerek kalmaz. Bu sete evde, tatilde, iş yerinde kısacası aklına gelebilecek her yerde çalışabilirsiniz. Üstelik kurslar için ödediğiniz avuç dolusu para cebinizde kalır. Ayrıntılar için İTALYANCA EĞİTİM SETİ linkine tıklayınız.