başıma gelen bir musibet

zaza1221

Yeni Üye
hocam ben bir yıl önce akrabam olan biriyle evlendim sonra bir türlü eşimi sevemedim onun hiçbir kabahati yoktu benden iyi bir insandı o beni çok seviyordu ve kız intihar eti benim yüzümden ben ondan sonra çok sıkıntı çekiyorum hayattan hiç bir beklentim kalmadı ben nasıl bir günah işledim diye düşüniyorum piskolojim bozuldu bana bir yol gösterin bana yardımcı olun allah için.

esma42

Yeni Üye
Allah rahmet eylesinn Allah taksiratını affetsin
bence intihar etmek çok yanlış en büyük günahlardan bi tanesii
başımıza ne gelirse gelsin tevekkülle sabretmeliyiz Rabbimin rahmeti çok büyükk herşer de vardır bir hayır
deyip sabıretmek lazım
hakkınızda hayırlısı
ama hayatınıza devam edin tövbe edin hatanız varsa af dileyin
hayatınıza çok etki etmesin herkes imtihan içinde inşş atlatırsınız

Kýrýk Testi

Well-known member
Hayat dan bir beklentimiz olmamalı zaten zira bu fani dünya baki dünya nın tarlası hükmünde.. Ahiret yurdu için tarlamıza bolca tohumlarımız ekelim.. Meyvelerinide ahiret de topliyalım inşaallah.. Ümidini kaybedenin artık kaybedeceği bir şeyi kalmamıştır.. Ümidinizi kaybetmeyin Allah çokca bağışlandır.. Hem kendi adınıza hem eşinizin adına istiğfarda bulunun özelikle gecenin üçte birinde.. Eşinizin adına hayırlarda bulunun.. Ruhuna kuran okuyun.. Yapılabilecek tüm iylikleri onun adına yapmaya çalışın.. Baki Selam ve Dua ile kardeşim..

Huseyni

Müdavim
İnşaallah çektiğiniz sıkıntı, bu konuda vebaliniz varsa ona keffaret olur. İstiğfar, dua, ibadet, Allah'ın şirkten başka silmeyeceği günah yok. Dua ile..