TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Eğer islami site kuracaklarsa bizler host olarak yer verebiliriz.. İsteyenler olursa mesaj atsın ...

Yanlış anlaşılmasın yer verebiliriz derken icerik sade ve sadece islami olması ve içinde hic bir şekilde reklam bulunmaması şartıyla ücretsiz olarak host verebiliriz demek istiyoruz.. Bu konuda şevkli gayretli becerikli kardeşlerimiz varsa elimizden geldiğince yardım edeceğiz...

medresei_nur

Active member
Cevap: s.a

s.a bana yardımcı olabilirmisiniz diz bana mail adres verin pm den yazın ben sizinle konusurm inş. bende yapmak istiyorum raile-nur la alakı olacak ve dini islami olacak ama ben tek basımayım bana yardım edermisiniz.inş. dua edin inş. cumanız mubarek olsun

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Cevap: s.a

s.a bana yardımcı olabilirmisiniz diz bana mail adres verin pm den yazın ben sizinle konusurm inş. bende yapmak istiyorum raile-nur la alakı olacak ve dini islami olacak ama ben tek basımayım bana yardım edermisiniz.inş. dua edin inş. cumanız mubarek olsun

a.s

elbette yardımcı oluruz..

Çalışmalarınızı ve detaylarınızı ve size hangi konuda yardım etmemizi istediğinizi ayrıntılı olarak 1soru1soz[et]gmail[dot]com iletişim adresimize gönderirseniz konuyu ele alarak size döneriz...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
bedava sitelerin ne gibi zarari var?

1- Bedava sitelerde bedava siteyi veren kuruluşun ya reklamını yaparsınız yada reklamlarını yayınlarsınız..

2- Tüm hakkı bu kuruluşlara aittir. Ve istedikleri zaman sitenize el koyabilirler..

3- Bu tarz siteler amatör siteler olarak tanınır ve icerik olarak profesyonel kabul edilmezler..

başka bir konuda da maliyet konusuna değinmişdik..

Hersiniyen

Well-known member
teknikten kastı biraz tasarım bilgisi biraz programlamadan haberdar(bilmesede olur) hayal gücü kuvvetli, 3 boyutlu düşünebilen flan filan...