Rapidshareden Nasıl Dosya İndirilir?

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Evet arkadaslar bir zamanlar bu rapidshareyi kullanabilmek için canım cıkmısdı...

İnşallah Kolay bir Anlatım olmusdur.Rapidshare sitesine ait dosya indirme linkine tıkladıkdan sonra Resim Sırasına göre işlemleri gerceklestirebilirsiniz...

capture6fl1.jpg

capture7bn5.jpg

capture8sq2.jpg

Ve artık dosyanızı indirmek için ufak bir pencere ile dosyay kaydet uyarısı çıkar. Bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz..
Sorusu olan Sorabilir...

guipago

New member
Sayenizde yükledim ama bu kezde açılmıyor program her tıkladığımda dosyayı aç yada kaydet diyor aç yazan yere basıyorum hep aynı şeyi tekrarlıyor bununle ilgilide bilgilendirirsenizde memnun olurum şimdiden teşekkür ederim acaba eksik bir şeyler mi yaptım:S

Elif_Gibi

Well-known member
Sayenizde yükledim ama bu kezde açılmıyor program her tıkladığımda dosyayı aç yada kaydet diyor aç yazan yere basıyorum hep aynı şeyi tekrarlıyor bununle ilgilide bilgilendirirsenizde memnun olurum şimdiden teşekkür ederim acaba eksik bir şeyler mi yaptım:S

indirdiğniz dosyayı açtığınızda ne çıkıyor anlamadım ?
birde indirdiğiniz dosya ne?
eğer bir programsa uygulama yazan kısmından programı kurabilirsiniz eğer şarkı türkü gibi bişeyse dosyanın içinde ona tıklamanız yeterli...

guipago

New member
ben sizin verdiğiniz linkten indirdim resme myazı yazma programını yükledim real draw yazıyor dosyada, üzerine tıkladığımda dosyayı açmak yada kaydetmek istiyormusunuz diyor yani aç,kaydet,iptal diye yazıyor bunu ben kaydediyorum herhangi bir yere tekrar aynı şekilde real draw dosyası çıkıyor karşıma yani sizin şemada verdiğiniz gibi herhangi bir görüntü çıkaramıyorum, yani inen real draw dosyasına her defa açmak istediğimde bana hep aynı şeyi soruyor aç,kaydet, iptal :S acaba başka bir program olmasımı gerekiyor pc de winrar da var neden olabilir ? teşekkür ederim..