ÖĞRENCİ ARKADAŞLARA DUA EDELIM MI?

ZEYNEP86

Yeni Üye
EN GUZEL DUALARIM SIZINLE DIYEREK BASLAMAK ıstıyorum :( bılmıyorum ogrencı arkadaslar yogunlukda mı burda ama oyle yada boyle suaralar vızelerımız var:( dua ıstıyorum.benım gıbı bu dertten muzdarıp olan arkadaslarada dua edelım tıp okuyan arkadaslara :( dua edelım mı :( anatomı sınavım var lutfen dua :(

GuLSerbeti

Well-known member
ZEYNEP86 ' Alıntı:
EN GUZEL DUALARIM SIZINLE DIYEREK BASLAMAK ıstıyorum :( bılmıyorum ogrencı arkadaslar yogunlukda mı burda ama oyle yada boyle suaralar vızelerımız var:( dua ıstıyorum.benım gıbı bu dertten muzdarıp olan arkadaslarada dua edelım tıp okuyan arkadaslara :( dua edelım mı :( anatomı sınavım var lutfen dua :(

MasaAllah kardesim, Allah muvaffak etsin, hem menfi hem musbet ilminizi artirsin, islerinizi kolaylastirsin, hocalariniza insaf versin.. :) selametle...

ZEYNEP86

Yeni Üye
:( hıc bıtmıycek herhalde tsk ederım snavları olan arkadaslarıma rabbım yardımcımız olsun ama kaldım sınavdan:( dersi veremedım yurt dısında okuyorum ve turklerden nefret edıyolar ve hocalar gıcıklıgına dersden bırakıyolar yarın latince den sınavım var ve gercekden dualar olmazsa hıcbırsey olmuyor rabbım hepımızın yardımcısı olsun