olurmu acaba...

ebrar172

Well-known member
arkadaşlar..sitelerde 2. el yada sıfır ucuz telefonlar var..alınırmı acaba yani alan varmı hiç..sorunlu çıkarmı...ama bahsettiğim siteler güvenilir bilinen siteler..bide tavsiye ettiğiniz site varmı..

yolcu

Active member
Bu tür siteler bildiğim kadarıyla alıcı ile satıcıyı buluşturan siteler. Dolayısı ile site herhangi bir sorumluluk kabul ediyormu acaba o önemli. Yoksa satan insanın insafına kalmış olursunuz bir arıza durumunda ne gibi prosedür olduğu önemli yani

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
arkadaşlar..sitelerde 2. el yada sıfır ucuz telefonlar var..alınırmı acaba yani alan varmı hiç..sorunlu çıkarmı...ama bahsettiğim siteler güvenilir bilinen siteler..bide tavsiye ettiğiniz site varmı..

Siteden siteye göre değişisr mesela idefix gittigidiyor estore gibi artık sözleşmede garantiyi üstleniyor ise alışveriş yapılabilir.Yinede içiniz rahat etsin alış verişe çıkın mağazadan alın :)

ebrar172

Well-known member
zaten bende onları kastediyorum..koysepeteden bir tane sıfır telefon almıştım sorun çıkmamıştı..şimdi ince ama kullanışlı bir telefon almak istiyorum..en ince vede en kullanışlı telefon hangisi..tavsiyesi olan varmı..bide muhakkak radyosu olmalı...kamera 2.o pikselden aşağı olmamalı...bide bluetoth kesin olsun..mp3 unutmayalım..eh işte bu kadar olsun yeter :D...ben samsung d900 beğendim kamera çok güzel çekiyo 3.15 megapiksel ama radyo yok o yüzden vazgeçtim...nokia 6300 çok ince ama..herkeste var maşşallah ...çok itici gelmeye başladı..