FENERBAHCE KAZANDI....

Sergerdan

Well-known member
istiğna ' Alıntı:
butun galatasaraylıları tebrık edıyorum her zamankı gıbı yıne cok guzel yenıldınız... ;D ;D ;D
Süpersin İstigna abi :) BEN DE TEBRİK EDİYORUM.

Bu vesile ile Merih kardeş e de iyi bir skor tahmincisi oldugumu hatırlatırım. ;D (msn den fener iki dene atar dediydim de)

istiðna

Active member
Sergerdan ' Alıntı:
Süpersin İstigna abi :) BEN DE TEBRİK EDİYORUM.

Bu vesile ile Merih kardeş e de iyi bir skor tahmincisi oldugumu hatırlatırım. ;D (msn den fener iki dene atar dediydim de)

estg..abi bız bırız. hepımızı tebrık edıyorum...
ya bu takımın halı ne olucak ?avrupa fatıhı oldular ama fenerin onunde dız cokmeye mecburlar... ;D

FaKiR

Meþveret Bþk.
istiğna ' Alıntı:
estg..abi bız bırız. hepımızı tebrık edıyorum...
ya bu takımın halı ne olucak ?avrupa fatıhı oldular ama fenerin onunde dız cokmeye mecburlar... ;D
pffffff tum nur cemaati GAlatasarayda siz ne bicim Sakirdsiniz ole :O :O
hem galatasaray gonlumuzde taht kurmus yensede yenilsede herzaman 1 numara :)
RE RE RE RA RA RA CIMBOM CIMBOM COK YASA
(hem bunun rovansida var abiler) .(

Huseyni

Müdavim
takımlara diyecek bişeyim yok ama 50000 kişinin hep aynı kafada olması çok acı verici bi durum sadece saha içerisinden bahsediyorum. sahaya giriş ve çıkış arası en az 5 saat yani 300 dakika. 50000 x 300 dakika bölü gün= 10416 iş günü kaybı.
yani 28 yıl, bu sadece sahadakiler. ne kadar acıklı dimi, düşünsenize bu kadar vaktin bir gecede vatan miillet ve insanlık uğruna harcandığını, eminim yurdumuzda bir gecede bi çok şeyler değişebilirdi._________________________________________________buna birde şu andan itibaren hafta sonuna kadar medyada, iş yerlerinde vs. yerlerde geçirilecek boş vakitleride bi katarsak... aman Allah'ım. yapacak çok işimiz var..