Victoria Müslüman oldu

Merih

Well-known member
Çaykur Rizespor'un Kolombiyalı sol kanat oyuncusu Victoria Rave, Müslüman oldu.
Kayserispor maçı hazırlıkları için kampta bulunan Victoria, telefonla AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'ye geldikten sonra eşi Paola ile birlikte İslam dinini incelemeye başladıklarını söyledi.

İslam diniyle ilgili uzun süre internetten, arkadaşlarından ve İslamiyeti yaşayanlardan bilgiler aldıklarını ifade eden Victoria, ''Uzun süren bir araştırmanın ardından Müslüman olmaya karar verdim. Eşim benden iki ay önce İslamiyeti seçti. Ben de birkaç gün önce Müslüman oldum'' diye konuştu.

Victoria, tam anlamı ile İslamiyeti yaşayamadığını belirterek, ''Fakat daha iyi öğrenebilmek için araştırmalarım devam ediyor. Şimdi iç huzurum daha fazla'' dedi.

Yeltegiyan

Elfidam
oooooooooooooooooooo olmadı işte fenerbahçe tarih olalı çok oldu yarın bi daha olcakta gerçi 8) 8) 8).tek takım var haklısın ama fenerbahçe değil GALATASARAY ;D :D ;)

istiðna

Active member
hanne58 ' Alıntı:
oooooooooooooooooooo olmadı işte fenerbahçe tarih olalı çok oldu yarın bi daha olcakta gerçi 8) 8) 8).tek takım var haklısın ama fenerbahçe değil GALATASARAY ;D :D ;)

hıslerım yıne sıze cok yazık olucak dıyor, ama sız uzulmeye alıssmısınz tabı yenılmeye de.macı fenerbahce 5-2 alıcak ... :p

Yeltegiyan

Elfidam
yenilmeye alışan kim GALATASARAY mı yanılıyorsunuz uefa kupası almış defalarca üstüste şampiyon olmuş bir takım için bu söyledikleriniz :O .) :O korkunuza bağlıyorum neyse teselli bulun şimdiden yarın nasıl olsa çok üzülceksiniz ;D

istiðna

Active member
hanne58 ' Alıntı:
yenilmeye alışan kim GALATASARAY mı yanılıyorsunuz uefa kupası almış defalarca üstüste şampiyon olmuş bir takım için bu söyledikleriniz :O .) :O korkunuza bağlıyorum neyse teselli bulun şimdiden yarın nasıl olsa çok üzülceksiniz ;D
GAYBI ALLAHTAN BASKA KIMSE BILMEZ....

istiðna

Active member
2-0 FENER ONDE....

hanne58 ' Alıntı:

BU ABI KIMDI YA.DUN BI SEYLER DEMISTI SANKI.AMA MAC SU ANDA 2-0.FENER ONDE ,FAZLA SOZE GEREK YOK DEGIL Mİ?

FaKiR

Meþveret Bþk.
GS-FB

istiğna ' Alıntı:
BU ABI KIMDI YA.DUN BI SEYLER DEMISTI SANKI.AMA MAC SU ANDA 2-0.FENER ONDE ,FAZLA SOZE GEREK YOK DEGIL Mİ?
abicim o mac Galatasaray Fenerbahce macindan cok Turkiye Brezilya macina benziyor, ^o) .)
ne bu yaf hersene yeniliyoruz :mad:
neyse ne demis Ustad "yahu buda gecer" :angel: bunun rovansida var ona gore :angel:

istiðna

Active member
2-0 FENER ONDE....

fezapilotu ' Alıntı:
abicim o mac Galatasaray Fenerbahce macindan cok Turkiye Brezilya macina benziyor, ^o) .)
ne bu yaf hersene yeniliyoruz :mad:
neyse ne demis Ustad "yahu buda gecer" :angel: bunun rovansida var ona gore :angel:

BOYLE HAKIKAT KONUSULDUMU VARYA MUTLUGUM ANLATILMAZ.HANNE58 ABIYI GOREN VAR MI? ;D