MSN şifreniz mi çalındı?

Merih

Well-known member
Kişisel haberleşme ve sohbet programı MSN şifresi çalınanlara iyi haber. Ankara Adliyesi, MSN şifresinin çalındığı iddiasıyla kendilerine yapılan başvurularda olumlu sonuçlar aldıklarını belirtti.

Ankara Adliyesi Cumhuriyet savcıları, son dönemlerde kendilerine 'MSN şifremi çaldılar' şeklinde başvuruların yapıldığına dikkat çekerek, “MSN şifresini kimin çaldığını ve kullandığını kısa sürede tespit edebiliyoruz” haberini verdi.

MSN şifre hırsızları hakkında bilişim suçlusu işlemleri yaptıklarını belirten yetkililer, MSN şifresini çalanları nasıl yakaladıklarını da şöyle anlattı: “Microsoft Corporation'un Türkiye Temsilciliği İstanbul'du. Bu şirkete yazı yazarak, şifresi çalınan kişinin adresini kullanan kişilerin IP numaralarının tarih, ve saat detayları ile birlikte savcılığımıza gönderilmesini rica ediyoruz.”

hasret

Well-known member
istiğna ' Alıntı:
sen ne yapacan anlamadımkı bunu ögrensen ,ne yani msn sıfren için gıdıp dılekcemı verecen,ay guleyımde bosuna gıtmesin...
He belki bi gün teşebbüs edersen seni şikayet edeyim diye::)
Bu arada acil bana bak

hasret

Well-known member
istiğna ' Alıntı:
bakmıyorum işte butun yonetıcılerle kusm lutfen sende benle konusma....
:p
Protestomu yapıyon.Hayırdır ne yapmışız sana?
Hem sen bilirsin o zman bende anlatacağımı anlatmıyorum işte,sonra coook yanarsın.

istiðna

Active member
Şualar ' Alıntı:
Protestomu yapıyon.Hayırdır ne yapmışız sana?
Hem sen bilirsin o zman bende anlatacağımı anlatmıyorum işte,sonra coook yanarsın.
ya usagum sızın abu merıh abı yok mi?bızum mnsyı kokten bozdi,oni dinledum az kalsın bilgisayar gıdeydi.ya yuzden bakamıyorum yoksa sana bakmam mı.hem boykotta edıyorum ,dersler baslamıyana kadar hakıkatle ılglı hıc bır seye karısmıyacam.....

hasret

Well-known member
istiğna ' Alıntı:
ya usagum sızın abu merıh abı yok mi?bızum mnsyı kokten bozdi,oni dinledum az kalsın bilgisayar gıdeydi.ya yuzden bakamıyorum yoksa sana bakmam mı.hem boykotta edıyorum ,dersler baslamıyana kadar hakıkatle ılglı hıc bır seye karısmıyacam.....
VAY VAY BİZİM KÜRT ABİSİ OLMUŞ LAZ.SERGERDAN ABİDEN BULAŞTI DİYCEM AMA ODA NE BİCİM LAZSA BÖYLE KONUŞMAZ.BAK DAYIMDAN FORMAT ATMAYI ÖĞRENİYRUM,SANA ÖĞRETMEK İCUN UŞAĞUM::)
İKİ GÜNDE BİR SERVİSE GİTMEKTEN KURTİLACAKSUN.

istiðna

Active member
Şualar ' Alıntı:
VAY VAY BİZİM KÜRT ABİSİ OLMUŞ LAZ.SERGERDAN ABİDEN BULAŞTI DİYCEM AMA ODA NE BİCİM LAZSA BÖYLE KONUŞMAZ.BAK DAYIMDAN FORMAT ATMAYI ÖĞRENİYRUM,SANA ÖĞRETMEK İCUN UŞAĞUM::)
İKİ GÜNDE BİR SERVİSE GİTMEKTEN KURTİLACAKSUN.

pis yonetıcı benımle konusma demedım mı...
ya bılgısayar kendı kendıne yazıyor ben yazmıyorum"dıyorum kı Allah rızası için bı e bas,bıde a bas"Allahtan nurcu bi biligısayarda benı kırmıyor...servıs konusu hıc acma ...sınırım bozuluyor
iyi öğren ya abi Vallahi ne guzel olur bana da ögretsen...
o zaman artık konusabılırız...

hasret

Well-known member
istiğna ' Alıntı:
pis yonetıcı benımle konusma demedım mı...
ya bılgısayar kendı kendıne yazıyor ben yazmıyorum"dıyorum kı Allah rızası için bı e bas,bıde a bas"Allahtan nurcu bi biligısayarda benı kırmıyor...servıs konusu hıc acma ...sınırım bozuluyor
iyi öğren ya abi Vallahi ne guzel olur bana da ögretsen...
o zaman artık konusabılırız...
:) ;)

Merih

Well-known member
istiğna ' Alıntı:

o halde bir daha yardım isteme olsun bitsin.

Merih

Well-known member
ayrıca latife yapıyorum diyorsun benim bildiğim şaka 1 defa yapılır bilemedin 2 defa yapılır ama sen devamlı bunu yapıyosun şakanın dozunu kaçırıyosun