24 Kasım Öğretmenler günü

Merih

Well-known member
Bütün Öğretmenlerimizin öğretmenler günü Kutlu olsun. Aramızda Öğretmen olacak varmı yada öğretmen çıkacak :)

Merih

Well-known member
günün anlam ve önemini anlatan konuşmasınızı yapması için Lemalar arkadaşımızı kürsüye davet ediyorum ;P hayatımda 1 kere şiir okumuştum oda hiç unutmam 4. sınıfta idi galiba Öğretmenler gününde idi.

SaYa

Well-known member
Merih ' Alıntı:
günün anlam ve önemini anlatan konuşmasınızı yapması için Lemalar arkadaşımızı kürsüye davet ediyorum ;P hayatımda 1 kere şiir okumuştum oda hiç unutmam 4. sınıfta idi galiba Öğretmenler gününde idi.

:) :) :)

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Muslumanlığı ve Onun esaslarını, farizalarını ve kaidelerini kifayetle telkin edip öğretecek ve onların ilmen ve bilmen terakki etmelerine vesile olacak öğretmenlerimizin bu anlamlı gununu tebrik eder ve eğitim öğretim dönemlerinde başarılar dilerim...

SaYa

Well-known member
Lemalar ' Alıntı:
Muslumanlığı ve Onun esaslarını, farizalarını ve kaidelerini kifayetle telkin edip öğretecek ve onların ilmen ve bilmen terakki etmelerine vesile olacak öğretmenlerimizin bu anlamlı gununu tebrik eder ve eğitim öğretim dönemlerinde başarılar dilerim...

tam bir açılış konuşması :) tüm öğreticilere örnek olur inş. gerçi onlar bu kadar açık konuşamazlar ama olsun yüreklerinden geçirselerde olur

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Merih ' Alıntı:

minisiir.jpg