Masa üstüne güvenen varmı bakim

hulusi

Well-known member

Malum bizimkide ihtiyar işi..ölümü unutmam lazım..kalmadı başka beklediğimiz... ( aşk ile yanan nesli ati vardı,oda geldi ve geliyorlar maşallah.. )

istiðna

Active member
ben daha bılmıyrum,yapayım ama bebek cok tatlı,hulusi abinikıde etkıleyıcı.ögrendıgımde ılk ısım masa ustundekı resmı yollamak olucaktır

Garib

Well-known member
istiğna ' Alıntı:
ben daha bılmıyrum,yapayım ama bebek cok tatlı,hulusi abinikıde etkıleyıcı.ögrendıgımde ılk ısım masa ustundekı resmı yollamak olucaktır
temem cabuk öğren ağabey o zaman bekliyoz eet bebiş tatlı aynı men ;)

hulusi

Well-known member
arkadaşlar print Scrn Sysr..tuşuna basıyorsunuz..sonra painte girip düzenden yapıştır yapıyoruz,sonra masa üstünüzü oraya çıkıyor..sonra farklı kayıt etten JPEG .... seçiyoruz böyle inş anlata bildim malum gençlerin dilini pek bilmiyorum..öğrenen olduysa isimi anarak bi kez abisine dua etsin inş..dua ile

Vakar

Member
hulusi ' Alıntı:
arkadaşlar print Scrn Sysr..tuşuna basıyorsunuz..sonra painte girip düzenden yapıştır yapıyoruz,sonra masa üstünüzü oraya çıkıyor..sonra farklı kayıt etten JPEG .... seçiyoruz böyle inş anlata bildim malum gençlerin dilini pek bilmiyorum..öğrenen olduysa isimi anarak bi kez abisine dua etsin inş..dua ile

abi öğrenemdim ama dua ederiz inşallah ;D

SaYa

Well-known member

buda benim masaüstü .... bakışlar çok şey anlatıyor _________________________________________________bu kadar yapabildim Allah razı olsun Hulusi abi .....ama küçük oldu.

hulusi

Well-known member
[quote

buda benim masaüstü .... bakışlar çok şey anlatıyor _________________________________________________bu kadar yapabildim Allah razı olsun Hulusi abi .....ama küçük oldu.
[/quote]ecmain benim yazdıklarıma bakarak yaptıysanız sevindim..çok güzel..ayrıca resimde .....
saya ' Alıntı:
çok seviyorum
""" bana umuttan söz et""" diyor ya bide o bakışlarda umut kalmamış ki :( :(
aslında çok anlamlı ve etkilci ve mesaj dolu helede üzerindeki yazıyla..sanki burda bize kardelen olmamız gerektiğini söyluyor..asla ama asla yese düşmemek ne halde olursak olalım gerek resimdeki gibi gözümüzün ve gerekse kalbimizin feri sönse imanımızdaki umut sönmeyecek ..ve sönen umutlara umut olamak gerektiğini anlatıyor sankii.her yaralı yürege koşmak her yara merhem olmak için çalışmak..çok güzeldi saya kardeşim Allah razı olsun vesselam

istiðna

Active member
hulusi ' Alıntı:

abi bu painte tusu cocukların resım yaptıgı painte ?

huzurum

Member
;)ben pc kullanımında kara cahil oldumu bi kaç kerede daa belirttiğim için yollamayı inanın denedim ama sonuş gene hüsran :( oldu :-\

SaYa

Well-known member
hulusi ' Alıntı:
ecmain benim yazdıklarıma bakarak yaptıysanız sevindim..çok güzel..ayrıca resimde .....aslında çok anlamlı ve etkilci ve mesaj dolu helede üzerindeki yazıyla..sanki burda bize kardelen olmamız gerektiğini söyluyor..asla ama asla yese düşmemek ne halde olursak olalım gerek resimdeki gibi gözümüzün ve gerekse kalbimizin feri sönse imanımızdaki umut sönmeyecek ..ve sönen umutlara umut olamak gerektiğini anlatıyor sankii.her yaralı yürege koşmak her yara merhem olmak için çalışmak..çok güzeldi saya kardeşim Allah razı olsun vesselam

abi siz vesile oldunuz yoksa ben kim bu işi yapmak kim Rabbim sizden de razı olsun inş.