FORUM YÖNETİCİLERİNE..

illailayh

Active member
abiler ya bu online listesi dogru mu eger dogruysa niye kimse konuşmuo? yada herkes sabaha kadar uyanık mı? çünkü liste baya kalabalık sabaha kadar ama forumda çıtt yok ilginç yani..

T

Tarihci19

Misafir
illailayh ' Alıntı:
abiler ya bu online listesi dogru mu eger dogruysa niye kimse konuşmuo? yada herkes sabaha kadar uyanık mı? çünkü liste baya kalabalık sabaha kadar ama forumda çıtt yok ilginç yani..

:) herkeste bunu soruyor ... foruma girdikten sonra çıkış butonuyla çıkış yapmassanız sürekli online görünürsüüz bilgisayarınızı kapatmış olsanız bile .)

H

hadim

Misafir
Nic'in yanındaki kardeş,dost üye yazıları neye göre ayrılıyor?Bişey daha soracam cahilliğimi mazur görün lütfen üye olurken yazdığımız şifreleri siz görebiliyormusunuz,bununla ilgili bilgilendirirmisiniz?Yada şöyle söyliyeyim çeşitli formlar var hepsindede üye ol deniyor buralara yazacağımız şifreler deşifre edilebilirmi?şifremi yanlızca benim bildiğimi zannediyorum da...inşallah anlatabilmişimdir :-\

Hersiniyen

Well-known member
hadim ' Alıntı:
Nic'in yanındaki kardeş,dost üye yazıları neye göre ayrılıyor?Bişey daha soracam cahilliğimi mazur görün lütfen üye olurken yazdığımız şifreleri siz görebiliyormusunuz,bununla ilgili bilgilendirirmisiniz?Yada şöyle söyliyeyim çeşitli formlar var hepsindede üye ol deniyor buralara yazacağımız şifreler deşifre edilebilirmi?şifremi yanlızca benim bildiğimi zannediyorum da...inşallah anlatabilmişimdir :-\
hiçbir forumda şifreler görülemez ancak şifre değiştirme olayı var sadece administrator olan kişi şifresini kaybetmiş birisinin eski şifresini yazmadan şifre değiştirme yetkisi olur ki sadece bu özelleik administrator da var yani 1 kişide oda ilk üyedir :)

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
hadim ' Alıntı:

Kullanıcı adının yanındaki rutbe dediğimiz yani kullanıcı grubları ise kimisi mesaj sayısına göre belirlenir.Kimiside bizlerin insiyatifi ile belirlenir...

Site yöneticilerinden hicbir şekilde bir şey gizli kalamaz eğer site yöneticisi şifrenizi öğrenmek isterse öğrenebilir.Ama merak ettiğiniz bizlerin öğrenip öğrenmediği ise buna ne gerek varki ? Zati sizlerin site içindeki her adımınızı site menfaati adına görebiliyoruz ? Mahremiyet husus ise bizlerin cok ehemmiyet verdiği bir hususdur. Bu konuda butun yöneticiler adına sizleri temin edebiliriz. Ancak isnan olmamız hasebiyle bir kusurumuz var ise bunu dile getirerek düzeltmemizi sağlıyabilirsiniz..

H

hadim

Misafir
daha önce bayan bölümüne üye oldum!!! şimdi girecem ama, başlığı bulamadımmmmm.yardım edermisiniz acaba???

H

hadim

Misafir
bu kaç oldu ya .buraya girmek neden bu kadar zor anlamadım?daha öncede denedim aynı oldu boşlukların hepsinide doldurmuştum halbuki yani.işlem tamam ama yanıt yok... yardım etseniz desem???

Merih

Well-known member
Başvuruyu yaptiğin zaman Site Admini tarafından başvurun incelencek ve onaylanıcak admin arkadaş şuanda maalesef şehir dışında döndüğünde ilgilenicektir.

H

hadim

Misafir
sağolun iyiyiz.sizler nasılsınız?evet kızım üye oldu ama malesef giremiyor pek zamanı yok,alaknız için teşekkür ederiz...ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN :)_________________________________________________çocukların ilgisini çekecek yerleri bana yazarsanız sevinirim bide değişikliklerden haberim olursa iyi olur.kızıma bu siteyi sevdirmeye çalışıyorum çocuk bölümünden haberim var ama onların ilgisini malum zamane oyunları daha çok çekiyor.selamtle kalın...

hasret

Well-known member
hadim ' Alıntı:
sağolun iyiyiz.sizler nasılsınız?evet kızım üye oldu ama malesef giremiyor pek zamanı yok,alaknız için teşekkür ederiz...ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN :)_________________________________________________çocukların ilgisini çekecek yerleri bana yazarsanız sevinirim bide değişikliklerden haberim olursa iyi olur.kızıma bu siteyi sevdirmeye çalışıyorum çocuk bölümünden haberim var ama onların ilgisini malum zamane oyunları daha çok çekiyor.selamtle kalın...
Bnede pek bilmiyorum ama inş.bilen abilerimiz yardımcı olur.Sürekli nette olsam birebir ilgilenmek isterdim ama maalesef inş eve net cekilince::)