KINIYORUM

hulusi

Well-known member
hrant dink öldüğünde yayın akışını kesen,ama 13 YİĞİDİM ŞEHİT olduğunda
haberden sonra dansöz oynatmaya devam eden kanalları,hrant öldüğünde
hepimiz ermeniyiz hepimiz hrant'ız diye sokağa dökülen ama 13 YİĞİTTEN
sonra hiç bir şey olmamış gibi evinde oturan insanları hrant dinkin ölümüne
13 YİĞİTTEN daha fazla üzülen insanları kınıyorum bu mesajıda tanıdığım herkese yolluyorum

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Hulusi kardeş ; sözlerimi şahsınıza algılamayınız sadece dünya ehlinin veya baska menfi düşüncelilerin gundemine alet olmak bizim vazifemiz değil.O mesaj msnde ve bir ihtimal chat kanallarında dolasdığından şüphe ediyorum ... Bizim vazifemiz ise ;
Hani bir zamanlar butun halk cihan harbi haberlerinitakip etmek için camiyi bırakıp radyo başına kosuyorlardı ya ve ustadıma soruyorlardı bundan daha ehemmiyetli bir hadisemi var ki sen hic alakadar olmuyorsun diye sorulan sorulara Ustadım nasıl cevap veriyor ?^o):O

illailayh

Active member
hulusi ' Alıntı:
hrant dink öldüğünde yayın akışını kesen,ama 13 YİĞİDİM ŞEHİT olduğunda
haberden sonra dansöz oynatmaya devam eden kanalları,hrant öldüğünde
hepimiz ermeniyiz hepimiz hrant'ız diye sokağa dökülen ama 13 YİĞİTTEN
sonra hiç bir şey olmamış gibi evinde oturan insanları hrant dinkin ölümüne
13 YİĞİTTEN daha fazla üzülen insanları kınıyorum bu mesajıda tanıdığım herkese yolluyorum
AYNEN KATILIYORUM ABİ

leyle_i kadir

New member
T@LH@ ' Alıntı:
Hulusi kardeş ; sözlerimi şahsınıza algılamayınız sadece dünya ehlinin veya baska menfi düşüncelilerin gundemine alet olmak bizim vazifemiz değil.O mesaj msnde ve bir ihtimal chat kanallarında dolasdığından şüphe ediyorum ... Bizim vazifemiz ise ;
Hani bir zamanlar butun halk cihan harbi haberlerinitakip etmek için camiyi bırakıp radyo başına kosuyorlardı ya ve ustadıma soruyorlardı bundan daha ehemmiyetli bir hadisemi var ki sen hic alakadar olmuyorsun diye sorulan sorulara Ustadım nasıl cevap veriyor ?^o):O

kullu nefsin zaikaten mevtin insanin basinda kendi kiyameti var hem insanin merhameti Allah`in merham etinden buyuk degildir
imanla kabre girme gibi bir dava acilmisken baska seylere nazar etmek sacma ^o)

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
leyle_i kadir ' Alıntı:
kullu nefsin zaikaten mevtin insanin basinda kendi kiyameti var hem insanin merhameti Allah`in merham etinden buyuk degildir
imanla kabre girme gibi bir dava acilmisken baska seylere nazar etmek sacma ^o)

Maşallah ^o)
Ne guzel sözler bunlar acaba patenti sizemi ait :O.)

T

Tarihci19

Misafir
T@LH@ ' Alıntı:
Maşallah ^o)

:)_________________________________________________

hulusi abii, zaten hrant ın ölümünden sonra sokaklara dökülüp şakşakçılık yapanlar satılmış insanlar, o kanallar satılmış masonların o yüzden çok görmemek lazım bu kaypaklığı onlara, lakin herkes kendine yakışanı yapar...

leyle_i kadir

New member
T@LH@ ' Alıntı:
Maşallah ^o)

sorunuz
Hani bir zamanl ar butun halk cihan harbi haberl erinit akip etmek için camiyi bırakıp radyo başına kosuyo rlardı ya ve ustadıma soruyo rlardı bundan daha ehemmi yetli bir hadise mi var ki sen hic alakad ar olmuyo rsun diye sorula n sorula ra Ustadım nasıl cevap veriyo r ?

ustadim nasil cevap veriyor diyorsunuz pesine patenti size mi ait :mad:
kiniyorum sizi kiniyorum gelmeyin ustume ;D

hasret

Well-known member
ALLAH RAZI OLSUN HULUSİ ABİ ÖZGENİN DEDİĞİ GİBİ GÜZEL Bİ TESBİTTİ...
bu arada talha abi sizde cok güzel bi noktaya değinmişsiniz,keşke imani meselelrden başka hic bir seyle meşgul olmasak.Birde bu noktada bişey demek istiyorum;
'' Maşallah
Ne guzel sözler bunlar acaba patent i sizemi ait '' demişsiniz ya burdan ben sergerdan abiye söylediğinizden yola cıkarak bişey demek istiyorum;
abi bak kitabisin demiştin ya bana,bak kitabi olmayınca şahıslar bunu sizin kemalatınızdan sanabilir.Ama bizim vazifemiz kendi şahsımızı değil risale-i nurun şahsı manevisini halklara göstermektir.Zübeyr abide der ki ''harfi harfine kitabi ol'' '' sadırdan değil satırdan konuş'' yaaa abi gördün mü:)

Huseyni

Müdavim
aranızda diyaloglarda ciddimisiniz bilmiyorum ama ciddiyseniz bırakında kendimize ait olan yerlerde bari uyum içinde olalım. SELAM VE DUA İLE!

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
nuruvuslat ' Alıntı:
aranızda diyaloglarda ciddimisiniz bilmiyorum ama ciddiyseniz bırakında kendimize ait olan yerlerde bari uyum içinde olalım. SELAM VE DUA İLE!

Yok nuruvuslat kardeş birbirimize atısdıklarımızla birbirimizi biliyoruz tanıyoruz ondan dolayı atısmalarımız...

hulusi

Well-known member
T@LH@ ' Alıntı:
o sözüm size değildi hulusi kardeş mesajımın sahibi biliyor leyle-i kadir e ithafen idi...
anladım mubarek bana olmadığını..genel olarak dedim
nuruvuslat ' Alıntı:
inş burdaki tüm kardeşlerim CANDIR benim için slm ve dua ile

leyle_i kadir

New member
nuruvuslat ' Alıntı:

ben gayet ciddiyim ;D

nuruvuslat kardes siz gonlunuzu ferah tutun latife bunlar bizde yanlis olmaz insallah

hulusi

Well-known member
bi dipnot:Üstadımız bediüzzaman hazretleri bize cedeli yasaklamıştır..ehli kitapla dahi tartışmaya girmeyin diyor..eğer dinizie açık açık saldırmıyorlarsa...ki bundada hakaret etmeyin diyor acizane cahiliz inl talha abimiz daha güzel sizlere bunu izah eder dua ile