sayfam cok gec acılıyor?

hasret

Well-known member
özge ' Alıntı:
BENCE BİLGİSAYRDAN KAYNAKLANIYOR ÇÜNKÜ EVİMDE YAVAŞ AÇILIRKEN ABLAMIN EVİNDE SERİ AÇILIMDA
HABERİNİZ OLSUN KARDEŞLER :)

evet dayım bir proğram yükledi şimdi ucuyor vallahi,bu arada ablan nasıl oldu özge

molla_zehra

Well-known member
Şualar ' Alıntı:
evet dayım bir proğram yükledi şimdi ucuyor vallahi,bu arada ablan nasıl oldu özge
SAAT 11 GİBİ ÇIKTI AMELİYATTAN LAKİN DAHA BİR BİLGİ VERMEMİŞ DOKTORLAR.NARKOZUN ETKİSİNDEYMİŞ HALA UYUYORMUŞ..İNŞ.OLMULU GEÇMİŞTİR AMELİYAT.SAĞOLASIN SORDUĞUN İÇİN..DUAEDİN İNŞ.

hasret

Well-known member
cok sevindim sağ selamet cıktığı icin, Allahın izni ile daha iyi olucak.rabbim şifa versin inş.
bu arada ne demek sorduğunuz icin biz kardeş değilmiyiz,senin derdin benim derdim...

molla_zehra

Well-known member
Şualar ' Alıntı:
cok sevindim sağ selamet cıktığı icin, Allahın izni ile daha iyi olucak.rabbim şifa versin inş.
bu arada ne demek sorduğunuz icin biz kardeş değilmiyiz,senin derdin benim derdim...
SAĞOLASIN :)
"KARDEŞİM DEDİM,ACILARIMA DA "KARDEŞ" OLUR MUSUN" DİYOR YA ŞAİR ZARİFOĞLU,BU CÜMLEN BANA BUNU HATIRLATTI :)

Sergerdan

Well-known member
özge ' Alıntı:
SAAT 11 GİBİ ÇIKTI AMELİYATTAN LAKİN DAHA BİR BİLGİ VERMEMİŞ DOKTORLAR.NARKOZUN ETKİSİNDEYMİŞ HALA UYUYORMUŞ..İNŞ.OLMULU GEÇMİŞTİR AMELİYAT.SAĞOLASIN SORDUĞUN İÇİN..DUAEDİN İNŞ.
İnşaallah güzel geçmiştir.Allah(c.c); katında güzel olan neyse onunla muamele etsin inş.Akşama da haberlerini bekliyoruz.