Sami Yusufa hiç YAKIŞMADI (Roj Tv ye çıktı.

Merih

Well-known member
Türkiye'de konser veren Sami Yusuf, iki yüzlü çıktı. Roj TV'deki hali üzdü...
Geçen hafta Türkiye'de konser veren İslami müzisyen Sami Yusuf, hayranlarını şaşkına uğrattı. "Türkiye'yi çok sevdiğini" söyleyip, konserini hınca hınç doldurtan Yusuf, bu kez Roj TV'deydi...

PKK'nın kanalına çıkan Yusuf, yaklaşık 2 saat sohbet edip sevilen parçalarını stüdyo ortamında seslendirdi. Mini bir konser veren Sami Yusuf'un, kanlı terör örgütünün kanalına çıkması hayal kırıklığı yarattı.

Sami Yusuf ROJ TV’de de o çok bilinen “Sallallahu aleyhi ve sellem”, ve "Allahu alllah" gibi çok dinlenen eserlerini seslendirdi.

1172.jpg

46720.jpg

Sami Yusuf geçtiğimiz hafta İstanbul’a geldiğinde yaklaşık 50 bin kişinin izlediği konser vermişti. Türbanlı genç kızlar arasında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Yusuf, bu iki yüzlü tavrı ile üzdü

zeyka

Member
Ben bu haberi duyunca açık söyleyeyim, şaşkınlık geçirdim. Türk kanallarının tekliflerini reddetmiş kendisi. Ve amacının ne olduğu belli, gözlerin üzerinde olduğu bir kanala çıkıyor. Ne için?..Bilmeden yargılamamak gerekir ancak kendisi Roj Tv nin ne olduğunu bilmiyor muydu?..
Türkiye'de büyük bir hayran kitlesi var. Açıkçası birçok genç kızın "Sami Yusuf Çılgını" olduğunu utanarak söyleyebilirim. Amaç sapması mı var, başka bir şey mi bilemiyorum. Birçok şeyin sınırını aştığımız gibi bunda da had hudud tanımıyorlar. Konserlerinde bir pop şarkıcısının hayranları gibi kendilerinden geçip, çığlıklar atıyorlar. Yazık, körü körüne yoldan çıkıyoruz. Bunlar hoş değil. Müslüman kızların daha fazla yükümlülüğü var aslında...
Saygılar

Sergerdan

Well-known member
Bu haber için konuşmuyorum,ama ben hiç sevmedim sami yusufu.Bilmiyorum sanki onu sevenlerde pop müziginin bir çeşidini onda buldukları için sevmişler gibi bir zan aklıma geldiydi.Neyse benim tarzım degil,hoşuma gitmiyor öyle yumuşak sesle söyleyenler.

yazık çok üzüldüm .söylediği ilahileri çok seviyordum ama beni hem verdiği konser şekli hemde roj tv gibi bebek katillerinin kanalına çıkması çok şaşırttı ve üzdü. hiç o kanalın ne olduğunu bilmemesi mümkünmü onların bir sürü akıl hocaları menejerleri var .kasıtlı yapılmış bir hareket biz müslümanların daha uyanık olmamız lazım sevdiklerimizdende sorumluyuz Allahın buğz ettiği kişileri sevmek Allahı gadaplandırır.araştırmak lazım kime hizmet etmeye çalışıyor .birde son zamanlarda göbek havası eşliğinde salavat ,kelimeyi tevhit ,esma-ül hüsna içeren ilahiler söyleniyor bence çok tehlikeli Allah korusun küfre kadar götürür insanı ama malesef gençlerimiz o kadar bi haberki dinlerinden huşu içinde eğlendiklerini sanıyorlar.Rabbim uyandırsın pişmanlığın fayda vermediği o günden önce inşaAllah.

Huseyni

Müdavim
Allah akıl fikir versin.hilal tv de engin noyanın konuğuyken(yakın bi zamanda) çok samimi bulmuştum. ve konserden önceydi. ama inssanoğlu işte napcağı belli olmuyor. iddia ediyorum ki sami yusufun albümü en çok türkiyede satıyodur yada ilklerdedir. parası bitince yine buraya gelir ve bizde yine o konserlere gideriz. en büyük tepkimiz izlememek ve dinlememek olsun inşallah.