Bugün ne için şükrettiniz?

safinaz

Member
Bizler Allah' şükürle kulluğumuzu yaparız.Sonsuz nimetlerine şükretmemek nankörlüktür.
Arkadaşlar,herkes hergün şükrettiği o güne mahsus basitte olsa,birşeyini yazabilir.Böylelikle,hayatımızdaki güzellikleri daha iyi kavramış oluruz.

safinaz

Member
Ben bugün hem Ramzana bu senede kavuştuk diye şükrettim,birde dişlerimde uzun zamandır teller vardı,Allahın inayetiyle düzeldiler ve sabrımın ve emeğimin karşılığını aldım,telleri çıkarttık.Bunun için şükrettim.Ayrıca uzun zamandır,rahatsızdım,o hastalığımdanda eser kalmadı.Şükür namazı kıldım.

H

hadim

Misafir
Şükredebildiğim için Rabbime sonsuz şükürler olsun.
Verdiği rızık için ve o rızıkla.oruçlulara iftar ettirdiğim için
verdiği sağlık için oruç tutabilyor ve hem aileme hem çevreme faydalı olmaya çalıştığım için.(bu günlük şükrüm inşallah)

safinaz

Member
tebessüm ' Alıntı:
bugünde yüzümdeki tebessümden bişi kaybetmediğim için şükür ettim
Allah daim etsin kardeşim.İnşallah etrefına tebessümlerini sadaka olarak veriyorsundur.
"Müslümanın müslümana tebessümü sadaka hükmündedir"
Hadis-i Şerif

SaYa

Well-known member
bu gün hatta şu an yapılan bir haksızlığa sadece sesizce gözyaşlarımla katlanabilme sabrını gösterdiğim için şükürler olsun . çünkü eğer sabretmeseydim sonuç iyi olmazdı . :(

safinaz

Member
saya ' Alıntı:
bu gün hatta şu an yapılan bir haksızlığa sadece sesizce gözyaşlarımla katlanabilme sabrını gösterdiğim için şükürler olsun . çünkü eğer sabretmeseydim sonuç iyi olmazdı . :(
Kardeşim ağlıyor musun şimdi?Bak şimdi çok üzüldüm.Hayırdır paylaşabileceğin birşeyse yardımcı olmaya çalışırız,inşallah.Aramızda yardımlaşmakta şükredilecek bir durum olsa gerek.

safinaz

Member
Kablosuz olarak nete bağlanabiliyorum,kaç zamandır.Bağlanabilmek işkence gibi.Bugünde bağlanabiliyorum,kopuk kopukta olsa,yine Allah'a şükürler olsun.Beni forumlarımdan ayrı bıakmadığı için.

nimet06

Well-known member
güncelleme

ben bugün değil hergün şükrediyorum.RABBİM verdiğin nimete,rızka,bazı haksızlıklara karşı dayanma gücüme,sabrıma.
tabiiki kızım olduktan sonra RABBİME böyle güzel,sağlıklı bir evlat bana verdiği için şükrettim.