:)Ya Ne Yapardınız?

molla_zehra

Well-known member
kadıköydesiniz, son vapura yetişmek için hızlı hızlı yürüyorsunuz bi bakıyorsunuz vapur iskeleden biraz ayrılmış gibi sanki,koşmaya başlıyorsunuz,son 100 metre turnikelerin üstünden atlıyorsunuz,bütün gözlerin üzerinizde oldugundan eminsiniz.son bir hamle yapıp uzun bir atlayış ve bingo VAPURDASINIZ.yerden kalkıp pantolonunuzu silkeliyorsunuz mağrur bir ifadeyle işte tam bu sırada bir amca yanaşıp''yigenim niye zahmet ettin biz daha yanaşıyorduk''derse ne yaparsınız???

ben utançtan yerin dibine girerdim vallah ;D

T

Tarihci19

Misafir
yanaşıyorsa turnikelrden sonra kapıya doğru yoğunlaşan bir kalabalık olacaktı ve siz koşamayacaktınız,,

ebrar172

Well-known member
farkedilmiyor bile diilmi ya işte buydu kastettiğim yazıyorum başka birileride yazıyor benimki okunmuyor tekrar yazıyorum yılmadan hop yine aynı yoruluyorum bazen zaten pc yavaş bugünde mesai başladı ...böyle olunca çogu zaman yazmıyorum bende sadece okuyorum bu çözümü buldum şimdilik.. :( :(

T

Tarihci19

Misafir
ebrar172 ' Alıntı:
farkedilmiyor bile diilmi ya işte buydu kastettiğim yazıyorum başka birileride yazıyor benimki okunmuyor tekrar yazıyorum yılmadan hop yine aynı yoruluyorum bazen zaten pc yavaş bugünde mesai başladı ...böyle olunca çogu zaman yazmıyorum bende sadece okuyorum bu çözümü buldum şimdilik.. :( :(

hımm, darılmadın inşallah.. :(

T

Tarihci19

Misafir
cevap da ver ama, yoksa biz nerden bileceğiz okuduğunu hıh :) yorum yaz sen yaz :)

molla_zehra

Well-known member
EBRAR BİZİ YORUMSUZ BIRAKMAYASIN LE :)
TARİHCİ ABİ BAŞIMA BÖYLE BİRŞEY GELMEDİ AMA ÇOK KEZ YANLIŞ VAPURA BİNDİM ;D ÇANTAMDAN AKBİLİ ÇIKARAYIM DERKEN NEREYE GİRİYORUM DİYE HİİÇ BAKMADIM :) FAZLADAN GEZİNDİM ;)

T

Tarihci19

Misafir
yahu ebrar nazlanma işte tamam :) yazılarına yorum yazmayı bi iki kez atladık diye çektirme bize şimdi :) özge yahu zaten iki yere gidiyor ikiside birbirine epey yakın :)