erkekler ne zaman ağlar?

hanýmlarda yanýtlasýn fikirlerini :)

• Kullanılan toplam oy
    24

kayýp_gül

Well-known member
bende sevip de kavusamadıkları zaman ağlarlar dedim;acıkcası bir bayan olarak onlarında kalbinin oldugunu biliyorum:)tabi her ne kadar kendi hemcinsleri bunu cok da hissettıirmeseler de...:)

imported_mihrace

Active member
Bencede sveipte kavusamadıkarında ağlarlar,

e rkekle r geneld e gecele ri herkes lerden uzak yerler de ağlarlar..
evet aysimasanakatılıyorum gizlice geceleriağlarlar kimse görmemeli erkekağlamaz derler ya oysa ağlamakta güzeldir..
fezapilotu ' Alıntı:
eline saglik ebrar guzel bi anket olmus,
ben oyumu sevipte kavusamayanlardan kullandim,lakin fener maci kaybettiginde oturup aglayan coooook amca gordum :D
evet eline sağlık ebrar güzelbianket olmuş :) vee ne tuhaftır ki bende cok gördüm maç uğruna ağlayan abiler :):):)_________________________________________________
hasret ' Alıntı:
günahına ağlıyanlara ne mutlu...
Evet kesinlikle öylee...

T

Tarihci19

Misafir
erkekler yeni aldıkları arabaları boydan boya çizilmiş görünce ağlamaz başka bişey yaparlar.. (söylerler)

sevip de kavuşamadığından ağlayan erkek tipi sizlerin bilinçaltınıza türk filmlerinden girmiş, sevipte kavuşamayan ve üstüne ağlayan kaç erkek gördünüz? ferdi filmleri haric.. isterseniz babalarınıza söleyin annemi alamasaydın ağlarmıydın diye ?? kendiniz görün..

ağlayan erkek görmek isteyenler, anne yada babasını toprağa veren bir erkek bulsunlar,, anne yada babasını mezara indiren üstünü toprakla kapatan erkek hiçbişeyden çekinmeden rahatça ağlar,,işte orası rahatça ağlayabileceği tek yerdır ne kadar kalabalık olursa olsun..

ebrar172

Well-known member
evet anne baba sını toprağa veren evlat ağlar fakat ben birçok erkek evlat gördüm anne babasını toprağa verirken ağlamadılar üzgünmüydüler kesinlikle ağladılarmı ben ağlayanını görmedim..kız evlatlar kadar ağlayan erkek evlat pek görülmüyor işin gerçegi...ama o yazdığım şıklarda ağlayanlar gerçekten var garip ama gerçek Tarihci inanın var...

T

Tarihci19

Misafir
yahu yok demiyorum elbette olabilir, hatta sizlerinde başlarınıza gelmiş olabilir.. ama bir erkeğin kimseden çekinmeden rahatça ağlayacağı tek yer anne yada babasını toprağa verirken başında bulunduğu mezardır.. erkekler orda ağlasalarda kimse hor görmez çünkü ağlanılması gereken bir yerdir, ağlamayanlarda vardr olabilir.. herkes ağlayamaz zaten..

imported_mihrace

Active member
evet bi erkeğin cekınmeden ağladıgı tek yer anne yada babasını toprağa verirken başında bulunduğu mezardır.. Ama normalde her ne sebepten olsada ağlıyorsa kendını gecelere odalara saklamamalı insan bay yada bayan.. Bu arada Tabiki ole heryerde ağlamaktan bahsetmıorum, ama ağlayacaği bi durumda dahi sırf erkek ağlamaz imajı yüzündende kendını kasıp gecelere saklananlar da var..

Merih

Well-known member
maç için değil şampiyonluk için maçlar yapilir ve bütün maçlarin sonucu şampiyon olunur örneğin galatasaray 2000 de UEFA yi aldiği zaman ağlamiştim ;) tabi sevinç gözyaşlari idi onlar

hasret

Well-known member
Merih ' Alıntı:
maç için değil şampiyonluk için maçlar yapilir ve bütün maçlarin sonucu şampiyon olunur örneğin galatasaray 2000 de UEFA yi aldiği zaman ağlamiştim ;) tabi sevinç gözyaşlari idi onlar

vallahi kusura bakmayın ama tarafgirlik bir marazdır.Düşünsek ne kadar da boştur...