EN SEVDİĞİNİZ KOKU

en sevdiðiniz koku lütfen gerçekçi olun :)

• Kullanılan toplam oy
    38

ebrar172

Well-known member
2 oy hakkınız var buyrun cemaat..ben kullandım tabiki etli patates bulgur pilavı vede kitap kokusu..(2 şık dedik ama validemin kokusuda bambaşka vallahi neyse o bana darılmaz)
:)

lafzadi

Active member
KARDEŞLER GÜLLER PEYGAMBER EFENDİMİZİN KOKUSUNU TAŞIYORLAR...

AMA BEN PEYGANBERİMİZN DAHA GÜZEL KOKTUĞUNA İNANIYORUM...

VESSELAM....

TESBIHAT

Active member
kokuların ehemmıyetı halımıze göre degısmes mı
cocukken korkunca sarılıp sıgındıgımız anamızın kokusundan degerlı ne var
acken sıcak bır corbanın kokusu fırından yenı cıkmıs sıcak ekmek kokusu
serın bır gunde sobada yanan odunun kokusu da guzeldır o sobanın yanında nenemın örtusuyle uyumak da
nıce guzel kokular vardır
kokuların en guzelı neyse allah katında allah duyursun hepımıze

imported_mihrace

Active member
ebrar172 ' Alıntı:
2 oy hakkınız var buyrun cemaat..ben kullandım tabiki etli patates bulgur pilavı vede kitap kokusu..(2 şık dedik ama validemin kokusuda bambaşka vallahi neyse o bana darılmaz)
:)
Saolasın ebrar kardeş, güzel anket olmuş. ama bi şık var kii etli patates ve bulgur pilavı şıkkı çok hoşuma gitti baya güldüm.. :D :D :D böle bi şık hiç aklıma gelmezdi sevdiğim kokular die bi anket açmış olsaydım :) ama güzeldi eline sağlık..

ebrar172

Well-known member
sizde sağolun inş..mihrace kardeşim...ne biliyim ben çok severim etli patates ve bulgur pilavı kokusunu ama ikiside aynı menüde olmak kaydıyla biri olupta biri olmazsa olmaz mesela haa bide acı biber turşusu olacak yanında... :D :D

ebrar172

Well-known member
maklube hiç unutulurmu..burda bizim bi okulumuz var özel okul(cemaatimizin yani)..orada bir aşçımız var sağolsun ne zaman maklube krizimiz tutsa malzemeleri alıp götürürüz vee akşama maklube ziyafeti hazır..bu arada sağolsun çok eli bol bir aşçıdır gezilerde falan millet çatlayana kadar yese yinede bitiremiyoruz yaptığı köfteleri enfes yemekleri... :D

lafzadi

Active member
ebrar172 ' Alıntı:
maklube hiç unutulurmu..burda bizim bi okulumuz var özel okul(cemaatimizin yani)..orada bir aşçımız var sağolsun ne zaman maklube krizimiz tutsa malzemeleri alıp götürürüz vee akşama maklube ziyafeti hazır..bu arada sağolsun çok eli bol bir aşçıdır gezilerde falan millet çatlayana kadar yese yinede bitiremiyoruz yaptığı köfteleri enfes yemekleri... :D
şimdi senin yaptığın olmadı işte ben burada açken ne güzelde anlatıyosun acıma duygun yokmu senin....heheeheheeh

ebrar172

Well-known member
etli pilav=maklube..tabi biraz patates salata ve yogurt etrafına döşenecek patatesler pilavın üstünde kızarmış nar gibi ve lokum gibi et ...o şıkkı maklube yapsak acaba kardeşler dahamı çok rağbet eder.. :D

T

Tarihci19

Misafir
eeeeee toprak çekiyor derlerya :) zaten bir gun o kokunun kaynağıyla bütünleşeceğiz :D